Panasonic ES-LT71-S503

• Super holení, tichý

• Výborný strojek

Výborná zkušenost s předchozím typem, proto opět volba pro Panasonic

• , zakoupeno v Holime.cz

Výborný holící strojek, doporučuji.

Holicí systém
Systém napájení
akumulátorové
Rychlonabíjení

Typ holicího strojku: planžetový
Provedení planžety/frézky: trojitý holící systém
Typ planžety/frézky: WES9013, WES9087, WES9068
Zdroj energie: akumulátorový
Indikace nabíjení: ANO
Doba nabíjení (hod.): 1
Doba provozu (min): 45

Provedení výrobku: černá barva, stříbrná barva

planžetový holící strojek
voděodolný
vhodný na suché i mokré holení s pěnou, gelem
3 nezávisle plovoucí hlavy
nerezové břity
flexibilní plovoucí hlava s hypoalergenním ostřím
lineární motor s 13.000 ot./min
5 LED diod
čistící jednotka zaručuje snadnou údržbu - čistí, suší a dobíjí
akumulátorový provoz
nejostřejší nanobřit s úhlem 30°
výklopný zastřihovač
ergonomický tvar
barva: černo-stříbrný
balení holícího strojku obsahuje čistící kartáček, olej na promazání, cestovní pouzdro, čistící jednotku včetně čistícího prostředku, návod

planžetu se doporučuje měnit po 1 roce a břity do 2 letech používání

• Super holení, tichý

• Výborný strojek

Výborná zkušenost s předchozím typem, proto opět volba pro Panasonic

• , zakoupeno v Holime.cz

Výborný holící strojek, doporučuji.

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

výrobek splnil mé očekávání.

• , zakoupeno v ELECTRO

• holeni na sucho i na mokro nizka hlucnost dobře se drzi v ruce oholi hladce
    • zatím nic

je vyborny a cisteni pomoci cistici nabíječky je perfektni doporucuji

• , zakoupeno v ELESHOP

• Je lepší než jsem čekal, starej Braun strčí hravě do kapsy!
    • Po "velkém holení" jsem jen oprášil kartáčkem a samočistící jednotka vše zvládla na jedničku, byl jak nový!!!
    • Nic jsem nenašel

Super strojek za ty peníze.

• Kvalita zpracování
    • Holí velmi dobře
    • Za velmi nízkou cenu obsahuje čistící jednotku
    • Méně sofistikované technologie - Pouze výkyvná hlavice, 3 břity
    • Pouze bateriový provoz
    • Pouze látkové cestovní pouzdro

Po mnohaletých zkušenostech (14 let) s 3-frézkovým strojkem Philips musím konstatovat, že pro mě bylo velmi příjemným překvapením, že se mohu oholit bez zarudnutí pokožky na krku, velmi hladce, ve srpše a podstatně rychleji.

Na druhou stranu vidím jako určitou nevýhodu, že s delšími vousy strojek bojuje. Z tohoto pohledu byl frézkový Philips lepším řešením.

Po přečtení mnoha recenzí na Heurece, jsem ze zvědavosti zkusil nižší řadu holícího srojku od Panasonicu, kdyby mně planžeta nevyhovovala. Po zkušenostech bych volil vyšší model Panasonic, případně Braun (výhoda síťového napájení a sonických vybrací holicí hlavy).

Čistící jednotku používám nepravidelně, ale z hlediska pohodlí při čištění strojku je velkým přínosem.

• Mokré holení nedráždí pokožku
    • Design
    • Čistící jednotka

• kvalitní oholení
    • ukazatel stavu baterie
    • čištění (holící hlavu lze rozložit a všechny části omýt)
    • uzamykatelná hlava
    • oholí snadno i delší vousy (2-3 dny)
    • trochu hlučnější

Díky vysokým otáčkám si poradí i s tvrdými vousy, ovšem za cenu většího hluku strojku. A díky lineárnímu motoru se nestane, že by při vybíjení baterky klesal výkon (což jsem pociťoval u Braunu series-1).
    Velmi snadné čištění
    Dokáže oholit pěkně do hladka, když se s ním naučíte zacházet a věnuje se holení více času (v mém případě asi 10 minut), ale bezproblémů se s ním dostatečně oholím do 5 minut pokud potřebuji a to mám poměrně tvrdé vousy.
    Velmi se mi líbí zámek holící hlavy.Bez zámku se hlava naklání a při tlaku zajíždí, takže nepodráždí pokožku a se zámkem lze použít když potřebujete některá místa oholit důkladněji.
    Mám poměrně citlivou pokožku a při holení tímto strojkem téměř zmizelo podráždění, které jsem měl při holení se svým starým Braunem s jednou planžetou.
    Samozřejmě oholení není tak perfektní jako žiletkou, obzvlášť na krku, ale to je problém všech elektrických strojků.

• , zakoupeno v OKAY.cz

Kvalitní holicí strojek za slušnou cenu, doporučuji