Philips AT891/16

Mokré holení
Systém napájení
akumulátorové

• , zakoupeno v KASA.cz

• Obzvlášť "mokré" holení je dokonalé. Rychle dobito a velká výdrž baterie.

Vřele doporučuji. Dokonalé oholení. Poměr cena/výkon. Značkový produkt.

• , zakoupeno v MALL.CZ

je to můj první elektrický strojek, tudíž nemám s čím srovnávat
    Zatím jsem s ním spokojený.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Velmi zhruba, .....máme strojek na holení!
    • jenže ten strojek na holení neholí vše a musíme se doholovat žiletkou

Chceteli dekorativní strojek na holení, pak je tento výborným řešením!

Holicí systém
frézičkové
0.32 kg
Mokré holení
Systém napájení
akumulátorové

Strojek pro mokré i suché holení s výkonnou Li-Ion baterií až na 50 minut provozu. Holicí hlava kopíruje kontury tváře pro rychlé a hladké oholení a s výklopným zastřihovačem zarovnáte kotlety či knír.

Přednosti holicího strojku Philips AT891

Suché a mokré oholení Aquatec. Těsnění Aquatec zaručuje holicímu strojku 100% voděodolnost. Můžete jej použít ve sprše s oblíbeným holicím gelem nebo pěnou a poskytnout pokožce lepší ochranu. Samozřejmě se můžete také pohodlně holit za sucha. Jakmile se oholíte, otevřete hlavy a jednoduše opláchněte holicí strojek pod tekoucí vodou. Trpíte-li po holení podrážděním pokožky, je mokré holení právě pro vás.

Přizpůsobí se konturám obličeje.Strojek má systém plovoucích hlav Flex & Float, který automaticky přizpůsobuje konturám vašeho obličeje a krku pro hladší oholení.

Holí krátké i dlouhé vousy. Břity DualPrecision pohodlně holí delší vousy i krátká strniště. 1. Štěrbiny holí dlouhé vousy. 2.Otvory holí strniště.

Šetrně holí i nejkratší vousy. Systém Super Lift & Cut pracuje tak, že první břit zvedá každý vous, zatímco druhý jej pohodlně uřízne pod úrovní pokožky a zajistí tak naprosto hladké oholení.

Výklopný zastřihovač. Vylepšete svůj vzhled pomocí výklopného zastřihovače. Ideální pro udržování kníru a zastřihování kotlet.

Více než 50 minut holení. Úsporná, výkonná a dlouhotrvající lithium-iontová baterie vám poskytne více oholení na jedno nabití. Po hodinovém nabíjení poskytne více než 50 minut holení, což je přibližně 17 oholení. Po tříminutovém nabíjení budete mít dost energie na jedno oholení.

Snadná údržba. Strojek je plně vodotěsný. Stačí vysunout holicí hlavu a můžete ji důkladně opláchnout pod tekoucí vodou.

Víte o všem co se děje. Displej LED indikuje: plnou baterii, slabou baterii, nabíjení, výměnu holicích hlav.

Specifikace strojku Philips AT891

• Holicí systém: Suché a mokré oholení Aquatec, Super Lift&Cut, hlavy DualPrecision
  • Kopírování obrysů: dynamická odezva na obrysy
  • Pohodlí pokožky: systém ochrany pokožky
  • Úprava účesů: integrovaný výklopný zastřihovač

Snadné použití

• Displej indikuje: plná baterie, slabá baterie, nabíjení, výměna holicích hlav
  • Čištění: plně vodotěsný, komora na vousy QuickRinse

Napájení

• Doba holení: více než 50 minut, až 17 oholení
  • Doba nabíjení: 1 hodina, 3 minutové nabíjení poskytne 1 oholení
  • Provoz: použití bez kabelu, nabíjecí baterie
  • Typ baterie: Lithio-iontová
  • Automatická volba napětí: 100-240 V
  • Maximální spotřeba elektrické energie: 5,4 W
  • Pohotovostní napájení: < 0,25 W

Design

Rukojeť: žebrovaná pryžová rukojeť, protiskluzová, ergonomická pohodlná rukojeť

Servis

• Nepodráždí pokožku
    • Snadné čištění
    • Rychlé nabíjení
    • Holí 3 denní strniště bez škubání

Nikdo mi nedokázal odpovědět na otázku: elektrický strojek nebo ruční žiletkový? Nyní si odpoví sám. Po zkušenosti z obyčejného el. strojku jsem elektrické strojky kritizoval, protože škubou. Poté jsem si koupil Gillette fusion power a několik let se holil tím. Občas jsem se pořezal, měl podrážděnou pokožku a zarůstající vousy. Teď jsem se vrátil k elektrickemu na suché i mokré holení a naprostá spokojenost. Holit se můžu stále 2x týdně, protože strojek oholi i delší vousy. Pokožka není podrážděná a nezarustají mi vousy.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Obzvlášť "mokré" holení je dokonalé. Rychle dobito a velká výdrž baterie.

Vřele doporučuji. Dokonalé oholení. Poměr cena/výkon. Značkový produkt.

• , zakoupeno v MALL.CZ

je to můj první elektrický strojek, tudíž nemám s čím srovnávat
    Zatím jsem s ním spokojený.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Velmi zhruba, .....máme strojek na holení!
    • jenže ten strojek na holení neholí vše a musíme se doholovat žiletkou

Chceteli dekorativní strojek na holení, pak je tento výborným řešením!

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Kvalita oholení
    • Rychlost nabíjení
    • Mokré holení
    • Nízká hlučnost
    • Snadné čištění
    • V ceně mohl být i jednoduchý stojánek

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• , zakoupeno v Obchody24.cz

Krátká doba pro velké hodnocení, ale zatím jsem spokojena - holící strojek byl dárek pod stromeček

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Rychlé nabíjení
    • Provoz na akumulátor
    • Snadné čištění pod tekoucí vodou
    • -

Se strojkem jsem spokojený. Nechtěl jsem zbytečně drahý strojek, takže za poměr cena/výkon je podle mě velmi dobrý.