Philips RQ 1185/21

• , zakoupeno v Topelektro

maximální spokojenost

• , zakoupeno v EURONICS

• Za danou cenu odpovídající kvalita
    • holím se se strojkem 14 dní, takže zatím nic.

Strojek odpovídá kvalitě, kterou jsem očekával. Zatím se s ním holím krátkou dobu, ale holí dobře. Parametry dobíjení a doba oholení přesně odpovídá popisu.

• , zakoupeno v Shopping.cz

Zdroj energie: akumulátorový
Indikace nabíjení: ANO
Doba provozu (min): 24480

Provedení výrobku: černá barva

nový elektrický holicí strojek Philips SensoTouch přináší jemný dotek pro hladké oholení
systém GyroFlex 2D se snadno přizpůsobí křivkám vaší tváře a se svými hlavami DualPrecision oholí i to nejkratší strniště
Aquatec těsnění pro pohodlné suché a osvěžující mokré holení
patentovaná technologie Super Lift & Cut Action pro hladší oholení
pouzdro pro komfortní možnost cestování
tvarování: přesný zastřihovač
čistící systém JetClean automaticky čistí
promazává a nabíjí holící strojek
doba holení: Až 17 dní

Šířka (cm): 26.50
Hloubka (cm): 28.50
EAN: 8710103598152

Záruční doba: 24 měsíců

• Po čtyřech letech naprostá spokojenost. Výborná je možnost holit i na mokro. Přiloženou cestovní nabíječku jsem ještě nepoužil, protože strojek vydrží i deset oholení na jedno nabití.Automatická čistící stanice zároveň čistí i promazává hlavici. Kapalinu měním po čtvrt roce. Po dvou letech si strojek blikáním sám připomene vyměnit frézky.
    • Ne všude se dá sehnat čistící kapalina, ale litrovka vydrží i dva roky. Čistící proces s dobitím aku trvá cca 2 hodiny.

Po více než čtyřech letech naprostá spokojenost. Holím se každý druhý den. Planžeta se má měnit po dvou letech, já ji mám více než čtyři a stále holí perfektně. Teprve nyní řeším preventivní výměnu. Na jedno dobití vydrží cca 10x oholit.Po každém oholení vousy vyklepnu a vyfouknu, ale do čističky dávám strojek vždy jednou za čtrnáct dní, kde se zárověň dobije akumulátor. Ani po těch letech stále nepraskla fólie nad tlačítkem, takže strojek je stále vodotěsný.

• , zakoupeno v Topelektro

maximální spokojenost

• účinnost holení
    • výdrž baterie
    • čistící stanice
    • mokré holení
    • škube

Dobrý holící strojek, rychle a účinně holí.
    Výhoda je možnost mokrého holení, což uvítají ti, co mají citlivější pokožku.
    Na sucho strojek občas škube vousy, což vede k podráždění a zarudnutí kůže.
    po oholení jenom sundáte kryt, opláchnete a je vyčištěno.

• , zakoupeno v EURONICS

• Za danou cenu odpovídající kvalita
    • holím se se strojkem 14 dní, takže zatím nic.

• , zakoupeno v Shopping.cz

• dobrá výbava a spolehlivá funkce přístroje

jsem spokojen

• , zakoupeno v Elektrochram

• čistící stanice
    • holicí a zastřihovací hlava

Nahradil jsem jím obdobný strojek, který jsem užíval cca 5 let, maximální spokojenost.

• , zakoupeno v KASA.cz

• prijemne holeni
    • moznost holeni ve sprse s penou
    • omyvatelnost
    • vyssi cena

Nekolik let jsem pouzival zakladni model Philips a tento strojek mi prijde jako nebe a dudy. Necekal jsem, ze hladce oholi na jedno prejeti. Proti staremu strojku velice jemne holi a je prijemny.
    Hodne se mi libi moznost holit se ve sprse s penou na holeni, je to rychlejsi a hladsi oholeni nez na sucho.

Velmi ocenuju myti strojku - jen se rozdela a proplachne, stanici na myti v roztoku jsem zatim nepouzil.

• Mám již třetí el.strojek od philips a stále max.spokojenost.

Jsem už deset let věrným zákazníkem.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

holení fakt na dlouho než se zbavím všech vousů a pak mám podrážděný celý krk

• , zakoupeno v KASA.cz

xxcvbc