Remington F5800

Mokré holení

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Perfektní.
    • Zastřihovač je menší.

Výborně holí. předtím jsem používal strojek braun a ten byl špatný. Remington je výborná a levnější volba.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Holi dobre, dlouho vydrzi baterie, omyvatelny! padne krasne do ruky.
    • neoholi samozrejme vse na 100%. Obcas jedno misto musim prejizdet 5x

Za tyto penize naprosto skvela volba. Taky jsem vybiral dlouho :)
    Parne skvele do ruky, dobre vypada, neni hlasity, nevibruje, pomerne kvalitne oholi, ma peknou tasticku a ryghle nabije. Ukazatel stavu baterie taky uzitecny a jasny. Mohu doporucit.

• holí hladce

s tímto strojkem jsem zatím spokojený

0.6 kg
Mokré holení

Holící strojek Remington R5800 Titanium-X

S prvotřídní Triple Shave Technologií u Vás holící strojek F5800 Titanium-X zaboduje. Díky dvojité plovoucí planžetě a výkyvnému krku zajistí strojek Remington F5800 super hladké oholení. S Flex and Pivot Technologií se výkyvný krk přirozeně přizpůsobuje křivkám obličeje, brady a krku. Díky neustálému kontaktu s pokožkou zajistí pohodlné a hladké oholení
Triple Shave Technologie

Triple Shave Technologie kombinuje dvě planžety z nerez oceli se zastřihovačem intercept pro zachycení a zastřižení delších vousů, což zkracuje dobu holení. Strojek Remington Využívá X System technologie – čtyři technologické prvky, které pracují společně k zajištění prvotřídního oholení.
Nízkoprofilové planžety

Speciálně navržený střihací systém pro rychlejší a dokonalejší oholení
Specifikace strojku F5800

Dvojitá planžeta se zastřihovačem „Intercept”
Flex & Pivot technologie
rozměry balení V x Š x H (mm): 233 x 161 x 92
hmotnost baleného výrobku (g) 595

• Perfektní holení
    • výdrž baterie při denním holení 14 dnů
    • Planžeta vydrží max. 7 měsíců !
    • Prodává se pouze komplet hlava cca 750,- Kč

vzhledem ke kvalitě a ceně planžety velice drahý provoz
    NEDOPORUČUJI.

• Perfektni oholeni
    • Bere i patecni strniste v pondeli rano
    • Neskutecna vydrz akumulatoru
    • Solidni cena
    • Vydrz planzety cca 7-8 mesicu v rezimu holeni "jen pracovni dny"
    • Hlucnejsi
    • Hodilo by se cestovni tuhe pouzdro

Nejlepsi oholeni jake jsem zazil (hodnotim po 18 mesicich pouzivani). Oholi i dlouhe strniste a nema problem kdyz se smer rustu vousu toci (problem frezickovych modelu). Lepsi nez me predesle Brauny a Philipse. Nedrazdi pokozku. Je pomerne velky, tezky a hlucnejsi. Vydrz aku velmi dobra. Zapinani jen stiskem tlacitka neni idealni na cesty, hrozi zapnuti. Nabiji se rychle ovsem pri nabijeni se nelze holit. Zdroj pri nabijeni lehce piska. Velmi rychle odchazi planzeta cca 7-8 mesicu a nova sada stoji 500, to muj predchozi panasonic mel trojnasobnou vydrz planzety ve stejnem rezimu. Pomerne presny ukazatel zbyvajici energie. Takze shrnuto: perfektni hladke oholeni bez podrazdeni pokozky za cenu nizke zivotnosti planzety.

• neholí špatně
    • nevyrží planžety

mám ho asi 8 měsíců a už 2 jsem měnil prodřenou planžetu,přědtím jsem měl panasonica a tam vydržela 5let a holil skvěle

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Perfektní.
    • Zastřihovač je menší.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Holi dobre, dlouho vydrzi baterie, omyvatelny! padne krasne do ruky.
    • neoholi samozrejme vse na 100%. Obcas jedno misto musim prejizdet 5x

Za tyto penize naprosto skvela volba. Taky jsem vybiral dlouho :)

• holí hladce
    • srovnatelně se žiletkou

frézkove strojky neholí tak hladce
    na Braunu se mi do roka rozpadl zastřihovač
    a kvalita už není co bývala
    Philips jsem používal,ale není to ono
    s tímto strojkem jsem zatím spokojený

• , zakoupeno v KupToTu.cz

V dané cenové kategorii výborná volba.
    Poskytuje výborné a rychlé oholení.
    Potěší dlouhá výdrž akumulátoru.

• Bezvadné oholení, brada je jak dětská prdýlka
    • Bere už vousy narostlé po 12 ti hodinách
    • Ano možná je trochu těžší, ale to neřeším, pže nejsem žádná žoužel.
    • Přepravní sáček, coby cestovní pouzdro, asi opravdu nevyhoví. Já jsem si vypomohl pruhem Mirelonu, co mi zbyl po řemeslnících. A to nikam necestuji, mám ho jen v šuplíku. No ale zase za ty peníze ...

Po dlouhé době jsem opět s holením spokojený - Remington je dobrá značka pro dobré oholení i na účinnou obranu:-))

Dostal jsem před mnoha lety od manželky REMINGTON F2 ELECTRIC SHAVER - takový hranatý, modrý, holil opravdu bezvadně asi 15 let (myslím, že mnozí jiní tady o něm také píší), pak se prodřela planžeta. Přes kamarády v servisu jsem ji sehnal a vyměnil pro jistotu i s noži, pak vydržel holit dalších 5-7 let. Holil by jistě skvěle dodnes, protože na něm nebyl co rozbít, výrobce tam necpal žádnou elektroniku a kvalita se hodnotila jinak než dnes, jenže planžety pak už nebyly k sehnání a tak byl odložen a koupil jsem si Philishave model HQ-5426 nebylo to špatné, ale holení trvalo dlouho drhnul jsem bradu sem tam a vousy "naležato" jsem musel často dohnat ručním holicím strojkem.
    Vybral jsem tento typ jako "střední cestu" dražší 7800 tj. číslicový jsem nechtěl, pže stejně nikdo neví, co to číslo znamená a otázka uživatele zůstala bez odpovědi. A náhradní díly (planžeta a nůž) jsou totožné... http://www.muj-remington.cz/dily-doplnky/nahradni-dily/pro-planzetove-strojky/nahradni-planzeta-remington-spf-300-f7800-f5800
    Pokud Remington F5800 vydrží alespoň deset let, budu naprosto spokojený. Možná je to utopie, kdo ví ??? Nechám se překvapit.

• -velmi příjemné holení
    • - dlouho bez dobíjení
    • - planžeta vydrží déle než u Braunu dle recenzí a tím se holení neprodražuje
    • - oproti Braunu levnější náhr. díly vč. planžety
    • - hlučnější jak konkurence
    • - větší a těžší než konkurence

Měl jsem 30let Remington, bezvadný, jen se měnily planžety bohužel již nejsou na skladě, následně koupen frézkový Pfilips 10 let nesrovnatelně horší než starý Remington. Proto jsem šel znovu do planžetového Remingtonu. První holení atd plná spokojenost snad vydrží alespoň polovinu co ten starý.

• , zakoupeno v edsi.cz

• čistení

skvělý strojek dobré kvality na rozumnou cenu, doporučuji