Braun CoolTec CT2 S

Zastřihovací nástavec
Chladicí
0.2 kg

• , zakoupeno v ivatofi

Holící strojek jsem si koupil, protože mám citlivou pokožku a tvrdé fousy.Zaujalo mě chlazení a výkon holícího strojku.Cena přijatelná je to novinka od Brauna,celkově s výrobky braun jsem nad míru spokojen.Předchozí můj holicí strojek byl Philips ale kůži jsem měl vždy zarudlou a samí pupínek,nejvíc na krku! Riskl jsem nákup holícího strojku Braun v kterém je i chlazení,no a musím říct že jsem byl nadšený jak malé děcko :-). Konečně jsem sehnal holící strojek se kterým se můžu holit co dva dny aniž bych měl následky na kůži.Příjemně chladí pokožku při holení,jede jak kombajn,prostě spokojenost.Konečně mám co jsem potřeboval.Vždy se těším až se budu holit a hlavně je voděodolný,tak že oplachu po holení a hotovo :-) .

• , zakoupeno v Expert.cz

• Kvalitní a je.mné holení
  • , zakoupeno v Holime.cz

• Na první dojem dobrá kvalita oholení. Bez podráždění pokožky.

Na přidání recenze jej mám krátce.

Holicí systém
planžetové
Mokré holení
Zastřihovací nástavec
Chladicí
0.2 kg

Braun °CoolTec je světově první holicí strojek s technologií aktivního chlazení pokožky. Při holení nezahřívá pokožku, díky čemuž je holení s ním čirou radostí bez podráždění kůže.
Tato nová revoluční funkce přináší novou šanci pro muže s citlivou pokožkou a činí pro ně z Braun °CoolTec volbu číslo jedna.

Zatímco většina holících strojků vytváří teplo v hlavě holicího strojku, CoolTec má inovativní hliníkovou chladící lištu integrovanou do hlavy. Ta aktivně ochlazuje pokožku během holení, minimalizuje zarudnutí, pálení i pocity svědění a zanechává za sebou hladnou a svěží tvář.

Výhody Braun °CoolTec CT2:

Pomocí nové technologie Active cooling technology dosáhnete hladké oholení bez podráždění.
Strojek je možné používat ve sprše a pro pohodlnou údržbu je plně omyvatelný.
Nová technologie SensoBlade zachytí vousy rostoucí různými směry a zajistí ve spojení s adapabilní třístupňovou hlavou efektivní oholení.

Vlastnosti Braun °CoolTec CT2s:

Aktivní chlazení - integrovaný elektro keramický chladící prvek automaticky ochlazuje pokožku při holení, aby se minimalizovalo podráždění. Funguje bez gelů či roztoků.
Adaptabilní 3-stupňový systém holení - dvě nezávisle na sobě pohyblivé holicí hlavy se přizpůsobí každému obrysu obličeje.
SensoBlade  - speciálně navržený holicí břit najde a zachytí vousy rostoucí různými směry.
Wet & Dry - speciálně navržen pro bezpečné použití ve sprše.
Plně omyvatelný - vodotěsnost až do 5m pro plnou omyvatelnost.
LED displej pro stav baterie, indikaci čištění a cestovního zámku.
Výkonný zastřihovač dlouhých vlasů.
Výkonná dobíjecí Li-Ion baterie.

Podívejte se jak funguje techologie CoolTec

Příslušenství Braun °CoolTec CT2s:

• , zakoupeno v ivatofi

• , zakoupeno v Expert.cz

• Kvalitní a je.mné holení
  • , zakoupeno v Holime.cz

• Na první dojem dobrá kvalita oholení. Bez podráždění pokožky.

Na přidání recenze jej mám krátce.

• , zakoupeno v Holime.cz

• Holí jako obyčejný strojek. Chladí.
  • , zakoupeno v Holime.cz

• Braun °CoolTec - Příjemné chlazení díky inovativní technologii elektro-keramickou lištou.
    • Funkce rychlonabití, které trvá 5 minut
    • Omyvatelný
  • , zakoupeno v Holime.cz

• pro citlivou pokožku, holení ve sprše,omyvatelný
    • větší hmotnost

• Holí skvěle. Jsem s ním spokojenější, než s rotačními planžetami od Philipsu.
    • Koupil jsem za 1730 Kč . Některé známé obchody požadují za stejný výrobek 3699 Kč.
  • , zakoupeno v Holime.cz

Při holení máte pocit jako by vám tekla chladná voda po obličeji.

• Skvělé oholení,bez podráždění pokožky na jemno.
    • Nekvalitní motory na pohon strojků,vysoká poruchovost,dlouhá doba dobíjení.

Strojek mám 2 roky 1vydržel rok pak se spálil motor na reklamaci ho vyměnili a opět se spálil motor v holícím strojku ,už je po reklamaci a motůrek stojí v servisu s výměnou 2300 nádržka funguje stále takže koupím nový a bude to ze zárukou zase na 1 rok a pak další to je prostě Braun

• chlazeni u strojku
    • špatný přístup pro čištění planžety v hlavě