Braun cruZer Z-50

Zastřihovací nástavec
1.5 kg

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• príjemne sedí v ruke.
    • holí bez podráždenia pokožky.
    • na jedno nabitie viacero kompletných holení

som s ním veľmi spokojný, doteraz som používal jeho predchodcu cruZer3, ktorý mi vydržal azda 7 rokov. (vydržal by aj dlhšie, ale veľmi nešťastne mi spadol, že sa ulomila časť holiacej hlavy). Oproti predošlej verzií má cruZer Z-50 lepší zastrihávač. zatiaľ som nenarazil na žiadnu nevýhodu. je jednoduchý na údržbu, dlho vydrží na jedno nabitie, nedráždi pleť, píšu v návode, že po polroku je dobré vymeniť holiacu časť, ale pri správnej údržbe vydrží ostrá omnoho dlhšie, takže niet sa kam ponáhľať. určite ostanem verný Braun-u aj po životnosti tohoto modelu. Vynikajúce je, že aj moja stará nabíjačka z predošlého modelu do tohoto takisto pasuje. Za túto cenu, akú má je to jednoznačne jeden z najlepších strojčekov na trhu. jediné menej pohodlné je, že pri nastavení zastrihávaču na väčšiu dĺžku brady neberie všetky chlpy rovnomerne, ale to asi žiadny, ktorý som dodnes vyskúšal.

• , zakoupeno v Eberry.cz

• tichý, pěkný

prostě na stříhání :D

• , zakoupeno v NašeObchody.cz

• Jednoduchost
    • Nastavitelná délka střihu
    • Tichý
    • Holení bez zastřihovacího nástavce jde špatně

Nečekejte zázraky, ale pro zastřihování na požadovanou délku je dobrý.
    Údržba je také jednoduchá

Holicí systém
planžetové
Mokré holení
Zastřihovací nástavec
1.5 kg

Holící strojek Braun 2878 cruZer3 Z50

Braun 2878 cruZer3 Z50, unikátní systém plovoucí planžety se bez potíží přizpůsobuje konturám obličeje a zajišťuje hladké oholení, planžeta SmartFoil s různě tvarovanými otvory zachytává vousy a chloupky rostoucí různými směry, úzký tvarovač přesně definuje linie a okraje, široký tvarovač rovnoměrně zastřihuje větší partie, snímatelný zastřihovač délky vousu, čtyři nastavitelné délky od 1,5 mm do 6 mm, plně omyvatelný pod tekoucí vodou, akumulátorový provoz, doba nabíjení se Smart Plug: 60 min., rychlonabíjení: 5 min., provoz bez síťového přívodu: 30 min.

Holící strojek Braun s unikátním systémem plovoucí planžety. Ta se bez potíží přizpůsobuje konturám obličeje a zajišťuje hladké oholení.

Počet planžet 1

Zastřihovač ano

Indikátor nabíjení ano

Napájení aku/síť

Doba nabíjení 60 min.

Doba chodu 30 min.

Systém s plovoucí planžetou

Systém nezávisle plovoucí planžety se dokonale přizpůsobí pokožce a konturám obličeje a zajistí tak dokonale hladké oholení.

Planžeta Smart Foil™

Zachytí vousy rostoucí různými směry pro hladké oholení několika tahy.

Dvoustranný výsuvný zastřihovač

Úzká strana zastřihovače precizně definuje linie a okraje bradky a vytvaruje přesné křivky všude tam, kde mají být. Široký zastřihovač dlouhých vousů (o šířce 28 mm) rovnoměrně zastřihuje a upravuje větší partie.

Zastřihovací nástavec pro vousy různých délek

Umožňuje nastavit čtyři různé délky (od 1,5 mm do 6 mm) pro zastřižení krátkých vousů i plnovousu.

Nástavec pro úpravu strniště „Neoholený“ vzhled strniště lze snadno získat a udržovat pomocí nástavce pro úpravu strniště.

Plně omyvatelný

Po každém oholení jednoduše opláchni holicí hlavu pod tekoucí vodou.

Kontrolka nabíjení

Automatické přizpůsobení napětí

Barva stříbrná

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• príjemne sedí v ruke.
    • holí bez podráždenia pokožky.
    • na jedno nabitie viacero kompletných holení

• Jednoduchost
    • Nastavitelná délka střihu
    • Tichý
    • Holení bez zastřihovacího nástavce jde špatně

Nečekejte zázraky, ale pro zastřihování na požadovanou délku je dobrý.
    Údržba je také jednoduchá

• Vzhled
    • Dobře se drží
    • výdrž baterie bez napájení ze sítě
    • Holení nástavcem je zlý sen

Po roce a půl používání bych si určitě připlatil a koupil jiný. Tento jsem koupil jen kvůli " zastřihovacímu hřebínku" a s přiloženým nástavcem, (který se po půl roce při nasazování rozlomil, takže jsem si nastavil nejnemenší dýlku zastřihování a zalepil na tvrdo sekunďákem, ale to mi tak nevadí, holím se vždy na nejnižší stupeň). Nejhorší je ta doba holení, někdy jsem už u toho usínal, člověk přejíždí jedním místem přes vousy a až na po 7. je plocha cca 3,5 oholená. Tento strojek jsem zvolil jenom kvůli tomu, že mi vadí holení žiletkou a proto se holím a nechávám si určitou délku vousů a tím pádem nemám žádný ekzém na obličeji. Strojek pravidelně mažu, ale i přesto tahá a stříhá tragicky. Břity hodnotit nemužu, ty nepoužívám, ale už kvůli té holící ploše bych zvolil trošku jiný strojek, ale to je jen můj úsudek. Těm co by používali jen zastřihování doporučuji poohlédnutí po jiném stroji.. ten můj už několikrát lítal po koupelně..

• , zakoupeno v 123shop.cz

Strojkem se holím pět dnů, zatím jsem spokojen. Očekával jsem ještě dokonalejší oholení, zejména zastřihávačem.

• , zakoupeno v Electro World

• Zastrihovac funguje dobre
    • hladke oholeni krku je mozne,ale asi u toho zestarnu

Vzhledove pekny, lehky a dobre se drzici strojek.Dva nastavce na zastrihovani jsou sikovne, avsak hadam, ze jejim castym nasazovanim umela hmota z niz jsou vyrobeny nekde praskne a koupeni novych je draha zalezitost. Jinak presny zastrihovac funguje velmi dobre, ten vetsi zastrihovac uz tak dobry neni.Oholeni pomoci nastavcu na ruzme delky vousu funguje dobre.Holici strojek na klasicke hladke oholeni neni tak dobry, ocekaval jsem lepsi vykon.Specialne oholeni vousu na krku zabere hodne moc casu a navic neni kvalitni a spoustu tech malych vousku ruzne zustane - ma zkusenost s timto strojkem.Takze shrnuto..pokud se porizujete tento produkt na zastrihovani vousu na urcitou delku urcite doporucuji, ale jako hlavni strojek na hladke oholeni prilis nedoporucuji.

• výdrž baterie
    • doba nabíjení
    • jednoduchá údržba
    • zastřihávání
    • design
    • neoholí do hladka

Výborný strojek pro muže, kteří mají rádi strniště. Možnost tvarování vousů pro všechny, kteří si chtějí pěstovat určitý typ vousů. Oholení do hladka však neprobíhá tak hladce. Vzhledem k ceně však rozumná kvalita

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Strojek holí hladce jako břitva.
    • Mám obavy že výrobce přestane po určité době dodávat náhradní díly tak jako u strojků starších. Budu asi nucen nakoupit planžety alespoň na příštích 10 let!

Lze doporučit vzhledem k ceně a tradici výrobce!

• , zakoupeno v Electro World

• rychlonabíjení
    • 2 zastřihávače
    • suché i mokré holení
    • neoholí do hladka

Kupovala jsem ho jako dárek...
    Tento strojek mě velice mě nadchnul svým vzhledem a hlavně funkcemi, které nabízí. Velice dobře se drží a snadno ovládá. Bohužel, ale některé slibované funkce úplně nesplňuje. Například je téměř nemožné se s tímto strojkem oholit do hladka. Poprvé to člověk pochopí, že to nejde...že to ještě nemá v ruce, ale když už ani po několikátý? Tak to trošku naštve... Každopádně pokud člověk netouží po úplně hlaďoučký tvářičce, ale stačí mu jen zastřihnout a zkrátit vousy. Tak potom je tento přístroj správná volba!

• Finalista soutěže ProduktRoku 2012, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů.

Zobrazit celou recenzi na www.produktroku.cz