Recenze Braun Series 7 7899cc Wet&Dry

Ověřené recenze Braun Series 7 7899cc Wet&Dry

Tomáš

Přidáno: 10. dubna 2018

Zakoupeno v Holime.cz

• Dobré držení-ergonomika, slušná sofistikace dobíjení, čištění, atd.

Jindra PALEČEK

Přidáno: 8. dubna 2018

Zakoupeno v Holime.cz

Dlouhá léta holím denně nejen obličej,ale i hlavu,takže dvojitá porce, opravdu rozmanitý terén a různá tvrdost vousů a vlasů.
Dosud jsem používal jen rotační strojky,nejvíce Philips,na základě doporučení prodejců,stran výkyvné hlavy,kvality oholení atd.
OMYL,alespoň na mé hlavě...Braun holí lépe,rychleji,mnohem kvalitněji a na delší dobu...To i v místech,kde rotační strojek nechával drobná strniště.
Nemám podrážděnou ani bradu,ani hlavu,je něžný a velmi rychlý,proti předchůdcům o polovinu.
Svými postřehy nechci nikoho ovlivňovat,každý máme jiný tvar,jiný vous,jiný vlas,jinou citlivost,někdo holky,někdo vdolky...Já hodnotím SUPER,TOP...

mat22

Přidáno: 8. března 2018

• kvalitní výrobek
  • pěkně holí
  • tichý chod
  • čištění a dobíjení
  • zatím žádné

Doposud jsem používal jen žiletky, takže nemohu srovnávat s jiným el. strojkem. Jelikož mám lehké dolíčky po akné, obával jsem se, že budu mít problémy při holení, ale vůbec tomu tak není. Strojem mě mile překvapil. Ve srovnání s žiletkou mám po holení jemnější pleť (nepoškrabaná). Nikdy mě holení nebavilo a bral jsem to jako takovou povinnost, ale nyní je vše rychle a kvalitně oholeno. Takže se těším na další a další holení. Ještě mi strojek neotestovala manželka, takže zatím se nemusím o něj přetahovat :-D.

Nabíjení strojku: Pár minut

Přidáno: 15. února 2018

• Čištění bez práce
  • Dobře holí

Dříve jsem měl frézkový Philips, tento systém je asi lepší. Trochu problém je oholení úplně do hladka - v některých místech mi vousy rostou na všechny strany, tam je relativně těžké dosáhnout zcela hladkého oholení.
Jinak je velice pohodlné čištění díky čisticí stanici, otázkou může být cena náplní do stanice.

Ověřený zákazník daShop

Jana

Přidáno: 13. prosince 2017

Zakoupeno v daShop

• Lehky do ruky,pěkné cestovní pouzdro. Pěkně holi

Véča

Přidáno: 31. srpna 2017

Zakoupeno v Holime.cz

• Vždy byl Braun nejlepší. Už mám čtvrtý kus a perfekto.

Přidáno: 7. srpna 2017

Zakoupeno v Holime.cz

• I v režimu intenzivního holení je tichý (proti Panasonic ES 8249)
  • Plné nabití po vybalení z krabice trvalo cca hodinu, dobití po "krátkém" vyčištění asi 5 minut
  • "Krátké" čištění trvá asi 5-10 minut, "střední" čištění asi 15
  • Můj prvotní dojem - čistící stanice je z poměrně tenkého plastu a při stisknutí otevíracího tlačítka se znatelně deformuje. Snad se pletu a dlouho vydrží. Stanice strojku Panasonic ES 8249 byla postavena mnohem bytelněji
  • Strojek se buď nabíjí nebo holí = nelze se oholit vybitým strojkem, připojeným do sítě. I když je to obvyklé chování bateriových strojků, vadí mi to.

petr

Přidáno: 30. ledna 2017

• tichý chod
  • kvalita oholení
  • rychlé holení
  • vyšší cena
  • občas se nějaký vous objeví, ale přesto supr

Můj předešlyý strojek Braun Z50 Cruzer jsem vlastnil 4 roky. Stál sice čtvrtinu, ale podle toho také holil. Teď se holím o polovinu kratší dobu a o mnoho lépe.