Braun Series 9 9095CC

Mokré holení

• top model, kvalitní a krásný

• perfektně oholí - rychle a opravdu dohladka
    • dobře padne do ruky a pohodlná manipulace při holení
    • po holení stačí vyfouknout, moc fousů se uvnitř nedrží, případně propláchnout vodou, čisticí stanici stačí použít jednou týdně a současně strojek dobít
    • zastřihovač delších fousů je vzadu, ale je to otázka spíš dlouholetého zvyku z nižší řady než problému při holení
  • , zakoupeno v Holime.cz

• Perfektní a rychlé oholení.
    • Kvalita se velmi blíží žiletkovému strojku.
    • Velmi účinná čistící stanice.
    • Lze jenom doporučit.
    • Spíše drobnosti:
    • Chromovaný plast příliš neodpovídá tomu, že ze jedná o nejvyšší řadu firmy Braun - působí poněkud lacině. Dřívější imitace broušené oceli byla vhodnější.
    • Udělat holicí strojek v zrcadlově lesklém provedení také není nejlepší nápad (otisky prstů, šmouhy).
    • Přes vysokou cenu strojek působí trochu "bakelitově", bohužel jsou už pryč doby, kdy některé části strojků Braun byly z kovových odlitků.
    • Signalizace nutnosti vyčištění je zaměřena hlavně na zvýšení spotřeby čistící kapaliny - objevuje se hned po prvním holení.
    • Strojek není určen k holení s připojeným napájecím kabelem, ale dodaný kabel by také nemusel působit tak lacině (poměrně tenký, nepružný...)
    • Holicí hlava je poměrně mohutná - je třeba si na to zvyknout.
    • Drahé náplně do čistící stanice.

Měl jsem asi 10 holicích strojků, z toho 3 Braun. Tento holí jednoznačně nejlépe, což je hlavní účel a zatím jsem neobjevil nějaký zásadní funkční nedostatek, ale třeba 8 let starý strojek Series 5 působí solidnějším dojmem z hlediska zpracování.

planžetové
Zastřihovací nástavec
Mokré holení

Čtyřdílná holicí hlava, mokré holení s pěnou či gelem a inteligentní technologie SyncroSonic™, to je nejúčinnější a nejšetrnější holení od Braun.

Holicí strojky Braun Series 9 jsou kompletně navrženy a vyrobeny v Německu, aby Braun mohl zajistit špičkovou kvalitu a spolehlivost. Holicí strojky jsou navrženy a testovány tak, aby vydržely v provozu nejméně 7 let.  Se Series 9 poznáte rozdíl.

Výhody holicího strojku  Braun 9095cc

Může být použit ve sprše, s holicí pěnou nebo gelem. Díky tomu je vhodný i pro ty, kteří při suchém holení trpí podrážděním pokožky.

Snadno zvládne oholit hustý vous i v nejtěžších konturách obličeje díky inteligentní technologii Sonic s režimem Turbo. 10 000 mikrovibrací pomůže oholit maximum vousů prvním tahem.

Díky čistící stanici Clean&Charge bude údržba vašeho strojku tak jednoduchá, jak jen je to možné a přesto bude váš strojek vždy perfektně připraven k dalšímu holení.

Výkonná Li-Ion baterie bez paměťového efektu dodá strojku vždy dostatek energie pro důkladné oholení.

Revoluční holicí hlava holicích strojků Braun series 9

Holicí strojky Braun Series 9 používají jedinečnou kombinaci sonické technologie a čtyřdílné flexibilní holicí hlavy. Každý z holicích prvků má samostatné zavěšení, což ve spojení se kyvnou hlavou přináší neuvěřitelnou schopnost přizpůsobit se každé kontuře.

Hyper Lift & Cut Trimmer. Zajistí oholení ležících vousů na bradě a krku.

Direct & Cut Trimmer. Oholí vousy rostoucí různými směry.

OptiFoil ™. Zajistí dokolé a dlouhotrvající oholení, díky nejvyspělejší konstrukci holicí folie od Braun.

Technologie Sonic. Inteligentní zvuková technologie s 10.000 mikro vibracemi. Rozpozná váš obličej a nastaví výkon strojku hustotě vousů.

Čistící stanice Clean & Charge

Braun 9095cc  obsahuje čistící stanici, která využívá technologii Braun Clean & Charge™.  Díky tomuto systému bude váš holicí strojek vždy perfekně připraven pro nové oholení. Stiskem jediného tlačítka máte k dispozici tyto funkce:

Čištění - čisticí roztok s obsahem alkoholu odstraní zbytky oholených vousů a holicí strojekhygienicky vyčistí.

Nabíjení - automaticky nabije baterii holicího strojku, který tím pádem bude vždy připraven podat plný výkon.

Promazávání - automatické promazání břitů pro dlouhodobě optimální holicí výkon.

Rychlé sušení - extra rychlé sušení díky zabudovanému ventilátoru.tepelný induktivní systém holicí strojek po čisticím cyklu důkladně vysuší a maximalizuje tak jeho výkon.

Automatická volba programů - stanice sama vybere programy k dosažení optimálního výkonu.

Parametry holicího strojku Braun 9095cc

Holicí systém

Čtyřdílná holicí hlava se samostatně pohyblivými holicími prvky

Inteligentní technologie Sonic s režimem Turbo

Výkyvná hlava s pěti možnostmi nastavení pro přesné holení

Přesný zastřihovač vousů

Li-Ion baterie

Doba nabíjení 1 hodina, 5 minut pro jedno oholení

Doba provozu na baterii 50 minut  Obsah balení

Holicí strojek Braun 9095cc

Čistící a nabíjecí stanice + zdroj

Čistící kazeta

Cestovní pouzdro

• top model, kvalitní a krásný

• perfektně oholí - rychle a opravdu dohladka
    • dobře padne do ruky a pohodlná manipulace při holení
  • , zakoupeno v Holime.cz

• Perfektní a rychlé oholení.
    • Kvalita se velmi blíží žiletkovému strojku.
    • Velmi účinná čistící stanice.
    • Lze jenom doporučit.
    • Spíše drobnosti:
    • Holicí hlava je poměrně mohutná - je třeba si na to zvyknout.
    • Drahé náplně do čistící stanice.

• Super strojek, perfektní holení, ale otázkou je jak dlouho zůstane použitelný
    • Strojek jsem koupil na jaře a byl jsem nadšený. Po čase začala blbnout elektornika. Dvakrát v servisu. Teď se nevypíná, ale zase nespolupracuje se základnou.

Po dvou opravách se nepodařilo obnovit plnou funkčnost. Z autorizovaného servisu mi potvrdili, že tam mají na opravu několik kusů a u všech je problém voda uvnitř. No je to přece Wet and Dry:-)

Braun dal na trh zjevně něco co má ještě daleko k bezproblémovému fungování. Strojek je sice sám o sobě malý zázrak, ale bohužel se zatím jedná o přístroj plný dětských nemocí.

Za mě určitě nákup nedoporučuji.

Luxusní záležitost.

• Atraktivní vzhled
    • Výkonnost
    • Dlouhá doba provozu

Braun je sázka na jistotu, kvalitu, preciznost. Jsem věrný značce Braun už léta, než ke mně doputovala tato novinka od Braunu, vlastnil jsem Cool Tec, tak jsem se moc těšil, čím se opět značka Braun vyšvihne :)
    Jakmile balíček dorazil, šlo se zkoušet. Na první pohled vás zaujme atraktivní vzhled, kombinace černé a chromu je opravdu luxusní, oku lahodící. Do ruky je strojek velmi příjemný, lehký, dobře se s ním manipuluje při samotném holení. Zprvu mě trochu zarazily silnější vibrace při spuštění strojku, ale jde je o zvyk, není to nic zásadního, co by vadilo. Samotné holení člověk nikterak nepociťuje, jen si tak jezdí po tváři strojkem, ale efekt je perfektní. Vousy jsou dokonale oholené, bez podráždění pleti! Nejdříve jsem zkoušel strojek při suchém holení a na kratší vousy, což mi zabralo přibližně tři minuty času. Při dalším použití jsem si nechal vousy narůst trochu delší a ani s tím strojek žádný problém neměl, jen se o trošku prodloužila doba holeni, zhruba na ty 4-5 minut. Poslední testování bylo ve sprše, ale dle očekávání to nemohlo dopadnout jinak, než na jedničku :) Takže s "prací" strojku jsem nadmíru spokojení a mohu ho vřele doporučit. Jako bonus má stroje na zadní části zastřihovač, ničemu nepřekáží, je to velice elegantně vymyšlené. Za celkem 5 holení se zatím strojek nevybil, má tedy skutečně výdrž, na služební cestu a dovolenou paráda! K těmto účelům perfektně poslouží i cestovní vyztužené černé pouzdro. Na běžné čistění je přiložen malý štěteček, na velké čistění pak speciální roztok. Strojek má velkou základnu i malou nabíječku. Nenašel jsem nic, co bych mohl strojku vytknout. Možná někoho odradí vyšší pořizovací cena, ale myslím, že prostě odpovídá kvalitě. Opět mě, jakožto zkušeného uživatele, značka Braun nezklamala a vřele tento holicí strojek mohu doporučit všem, kteří nad jeho koupí uvažují - těm co mají méně vousů, těm co mají strniště i knírek.

• , zakoupeno v Holime.cz

• Výborně holí a jsem nadmíru spokojen
    • Nevím

Dobrý nákup

• , zakoupeno v Holime.cz

• Holici strojek je spicka na trhu,ktery nemá zadnou konkurenci. Mel jsem Braun Series 7 a chtěl jsem novy Braun a chtěl jsem uz novy holici strojek od Braun a vedel jsem,ze budu chtit Braun Series 9 9095 cc,protoze jsem strojek dlouho schanel a v kamenych obchodem novy Braun vůbec nenabizi,ale urcite by byl drazsi nez ve Vasem internetovem obchode.

Braun Series 9 9095 cc je muj nejlepší holici strojek

• , zakoupeno v Holime.cz

• Velmi dobře a jemně holí
    • Nic proti

Super

• , zakoupeno v Holime.cz

• Vynikající oholení při šetrnosti k pokožce.
    • Příjemná ergonomie
    • Po každém holení strojek zbytečně signalizuje nutnost čištění v čistící stanici. Takto by byl pro cesty nepoužitelný.

Celkový dojem je skvělý.