Recenze Merkur Solingen 34c

Ověřené recenze Merkur Solingen 34c

Ověřený zákazník Amirashop

Přidáno: 5. května 2018

Zakoupeno v Amirashop

• Koupen synovi jako prvý strojek, měl jsem jej také a proti plastovým petibřitům je to o třídu výš

Miriam

Přidáno: 6. dubna 2018

Zakoupeno v Luxusní holení

Dárek, obdarovaný je velmi spokojen.

Ověřený zákazník Amirashop

Přidáno: 21. srpna 2016

Zakoupeno v Amirashop

• Kvalitní oholení, jednoduchá obsluha, strojek je perfektně zpracovaný

Přešel jsem na tento "bagr" po zkušenostech jak s elektrickým strojkem, tak s mnoha druhy vícebřitů - ať již jednorázových či "světových značek". Po pročtení recenzí na různé strojky tohoto typu jsem nakonec vybral tento. Hlavní důvody: není tolik agresivní a je kvalitně zpracovaný (ve starších recenzích sice byly stížnosti na kvalitu, vypadá to ale, že si firma vzala ponaučení). Už prvé oholení bylo to nejlepší, jaké jsem zažil. Holil jsem se večer (žiletkou dodanou se strojkem) a ráno byla tvář stejná, jako těsně po oholení elektrickým strojkem. Každé další holení bylo ještě lepší. A to používám jen syntetickou štětku a supermarketové mýdlo Pitralon. Měl jsem trochu strach z pořezání a přistupoval k strojku s respektem, pár ran jsem sice utržil, ale nic, co by stálo za řeč - navíc to bylo při holení proti růstu, které jsem "drze" zkusil. Při holení po směru a napříč směru růstu vousů to bylo "bez ztráty kytičky". Pomohlo mi pročíst fóra nebo se podívat na videa, jak se s tímto strojkem holit. Čištění strojku je bezproblémově - stačí povolit šroub v rukojeti, propláchnout a položit na bok na krabičku s mýdlem.

Nabíjení strojku: Pár minut

spokojnost

Přidáno: 6. ledna 2014

• Výhodná cena klasických žiletek
  • jednoduché používání

Koupil jsem tento strojek pro syna. Všiml jsem si, že není spokojený se strojky z televizních reklam, a tak jsem mu doporučil holící strojek na klasické žiletky, jako používám já. Vybral si Merkur Solingen 34c s kratší rukojetí, a je s ním spokojený.