Panasonic ES-RL21-S503

Mokré holení
Zastřihovací nástavec
0.68 kg

• , zakoupeno v Holime.cz

• Kvalita za rozumnou cenu. Rychlé, kvalitní a šetrné oholení. Hladkost jako od žiletek ale nečekejte.
    • Nic, snad jen delší doba nabíjení.

Více než 30 let se denně holím elektrickými strojky. Po různých Moskvách, Remingtonech a Braunech jsem zakotvil u Panasonic. Netvrdím že u ostatních značek nejsou výborné výrobky, ale za tuto cenu jsem maximálně spokojený jak s rychlostí, tak s kvalitou holení. Je to můj druhý Panasonic, předcházejícímu ES7101S503 už po 6 letech dosluhuje baterka a planžeta, tak jsem koupil celý nový.

• , zakoupeno v Electro World

• Suché i mokré holení. ( pěna,gel) Vodotěsný.
    • Celkem tichý chod.
    • Pokud moc netlačíte a holíte zlehka tak nedráždí pokožku, když přitlačíte holí trochu pod úroveň pokožky, takže skoro jako žiletka do hladka, ale citlivější pokožku může dráždit.
    • Jednoduché čištění pod vodou.
    • Jen aku provoz.
    • Dlouhá doba nabíjení 8hod, provoz max 30min.

Holení mi trvá, pokud chci kvalitněji tak 15min
    Za cenu nacelých 1050kč supr stroj. (běžně cca 1300kč)
    Zpracování je na dobré úrovni.
    Co jsem porovnával s kolegy, tak udělá stejnou práci jako dražší strojky např Braun, Philips.

• , zakoupeno v EVA.cz

• snadné oholení

již jsem podobná od Panasonic měl

Holicí systém
planžetové
Mokré holení
Zastřihovací nástavec
0.68 kg

Holicí strojek Panasonic ES-RL21-S503 se vyznačuje celou řadou prvků, které zaručují rychlé, efektivní a hladké oholení. Technologie firmy Panasonic pro holení namokro i nasucho (WET/DRY) umožnuje úplné ponoření strojku do vody, což znamená, že se můžete holit namokro pěnou nebo nasucho a strojek jednoduše opláchnete vodou.

Díky ergonomickému designu se holicí strojek Panasonic ES-RL21-S503 pohodlně drží a snadnou používají.

Pokud hledáte rychlé a perfektní oholení ES RL21 je vaší nejlepší volbou. Stříbrné barevné provedení

Barva Stříbrná  Ostří

Materiál ostří Nerezový

Počet břitů 3

Zaoblená planžeta Ne

Úhel vnitřního břitu 30 (Nano)

Zakončovací planžeta Ne

Wet & Dry Ano zap/vyp Ano

Napájení

Napájení RC 100 - 240 V

Doba nabíjení (h) 8 h

Provozní doba (min) 30 min.

Univerzální napětí Ano

Bateriový provoz Ni-MH

Další specifikace

Standardní příšenství Cestovní obal

• , zakoupeno v Holime.cz

• Nic, snad jen delší doba nabíjení.

• , zakoupeno v Electro World

• Suché i mokré holení. ( pěna,gel) Vodotěsný.
    • Celkem tichý chod.
    • Jednoduché čištění pod vodou.
    • Jen aku provoz.
    • Dlouhá doba nabíjení 8hod, provoz max 30min.

Holení mi trvá, pokud chci kvalitněji tak 15min
    Za cenu nacelých 1050kč supr stroj. (běžně cca 1300kč)
    Zpracování je na dobré úrovni.

• Dlouhá výdrž baterie (víc než měsíc bez nabíjení)
    • Tichý chod
    • Perfektní oholení
    • Nedráždí pokožku
    • Lepší oholení než Philips a Braun za lepší cenu
    • Snadné čištění
    • Možnost použít pro holení s pěnou (gelem)
    • Lehký a nepřekáží kabel

Měl jsem jak Philips, tak Braun. Ani s jedním jsem nebyl spokojen. Po rotačních frézkách Philipsu mi zůstaly na vždy na krku červené fleky, a oholení nebylo nikdy úplně hladké. Braun byl drahý, a výsledek holení také nebyl dokonalý. Po pár hodinách od oholení jsem už zase "škrábal" na dotyk. Zkusil jsem Panasonic a nelituji - velmi příjemné překvapení. Holí relativně tiše (žena i dcery říkají, že když se holím v koupelně tak ho není slyšet). Holí hladce, jako žiletka, i když při delším strništi to trvá déle než žiletkou, výsledek je perfektní. Strojek jsem zakoupil v dubnu, a jak jsem ho vybalil, tak ho používám. Je to víc než měsíc, a ještě jsem ho nemusel nabíjet (holím se co tři dni).
    Opravdu dobrý strojek, mohu vřele doporučit. Vysoká kvalita za nízkou cenu.

• , zakoupeno v EVA.cz

• snadné oholení

již jsem podobná od Panasonic měl

• , zakoupeno v DOSTÁL CZ

• holí krásně
    • tichý
    • nedráždí
    • zatím nic

byl to dárek pro přítele, bála jsem se, že bez předstřihovače mu to nevezme několikadenní strniště, ale holí krásně, nedráždí, přítel je spokojen

• , zakoupeno v OKAY.cz

• za pár korun perfektní oholení.

Oholí velmi rychle a na mokré holení velmi kvalitně, nedráždí kůži. Měl jsem Brauna za podobnou cenu, ale tenhle je nesrovnatelně lepší, Doufám že vydrží dlouho.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• -cena
    • -wet and dry systém
    • -holí pěkně
    • -chod jen na akumulátor
    • -dlouhá doba nabíjení

Za tu cenu velmi dobrý produkt, holení je bez podráždění a oholím se skoro stejně jako s žiletkou. Nezarůstají vousy a nevnikají po něm ranky

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Perfektní oholení,hlavně když není čas na žiletku.
    • Zatím nic.

Jsem nadmíru spokojen.

• , zakoupeno v TIVIS.cz

Mel jsem Philipsshave se dvema frezkami a s Panasonicem je prijemnejsi oholeni. Nedrazdi tak kuzi...