Panasonic ES-RT81-S503

• , zakoupeno v Holime.cz

• Splňuje moje požadavky

Velká spokojenost

• , zakoupeno v Alza.cz

• Za málo peněz hodně muziky, i když model je už 3 roky starý.

Koupil jsem ho již podruhé, tentokrát za 1/2 cenu.

• Rychlost, jemnost holení
    • Nevím o ničem

Opomíjená značka s rychlostí holení 10 000 otáček, za tu cenu pecka.

Holicí systém
planžetové
1.52 kg
Mokré holení
Zastřihovací nástavec

Pánský holicí strojek Panasonic ES-RT81-S503 z nové řady holících strojků Panasonic nabízí řadu revolučních funkcí, které značně urychlí a zpříjemní každodenní proces holení. Díky využití nanotechnologie broušení nabízí holicí strojek Panasonic ES-RT81-S dokonale vybroušené břity v úhlu 30°, které těsněji přiléhají k pokožce a zaručují dokonalejší oholení než běžné břity. Ergonomický Pro-Curve tvar umožní bezchybné oholení i problematických partií. Holící strojek Panasonic ES-RT81-S503 navíc nabízí funkci automatického čištění, sušení a nabíjení, která představuje komfortní a 100% hygienický servis. Díky upozornění na nutnost vyčištění se vám s ES RT81 S503 již nestane, že strojek budete muset vyčistit uprostřed holení.Holicí strojek je plně omyvatelný a vhodný pro suché a mokré holení za použití holícího gelu nebo tekutého mýdla.

Pánský holící strojek PANASONIC ES8249S803 je podrobněji popsán ve specifikacích. Holící strojek vám doručíme poštou nebo si ho po telefonické domluvě můžete vyzvednout na naší pobočce.

Ostří

Materiál ostří Nerezový

Počet břitů 3

Zaoblená planžeta Ne

Úhel vnitřního břitu 30 (Nano)

Multiflexibilní aktivní hlava Ne

• , zakoupeno v Holime.cz

• Splňuje moje požadavky

Velká spokojenost

• , zakoupeno v Alza.cz

• Za málo peněz hodně muziky, i když model je už 3 roky starý.

Koupil jsem ho již podruhé, tentokrát za 1/2 cenu.

• Rychlost, jemnost holení
    • Nevím o ničem

Opomíjená značka s rychlostí holení 10 000 otáček, za tu cenu pecka.

• , zakoupeno v Electro World

• Kvalitní holení.
    • Tichý chod.
    • Velmi slušná výbava.
    • nevím

Dříve jsem používal strojek Braun i Philips.Ve srovnání
    s nimi je můj nový strojek lepší

• , zakoupeno v MADER.cz

Je spolehlivý.

• , zakoupeno v OKAY.cz

Opravdu kvalitni a za rozumnou cenu

• , zakoupeno v EVA.cz

• aku, tvar, cena
    • neholí pořádně. měl jsem 8103s a to byla proti tomuhle trabantu formule1. rozdíl je určitě v motoru možái v planetě a břitech.

je to tak průměr pro toho kdo má tenké vousy a má jich málo.
    jinak si doporučuju připlatit za vyšší model s rychlým moteorem/nad 12000 ot/

• , zakoupeno v EVA.cz

• Perfektní holení za mokra s gelem.

Zatím spokojenost, velmi dobře se drží, kvalitní provedení.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Čístící vanička, dobré zpracování.
    • Představoval jsem si že bude holit lepší, je to můj první el. holící strojek takže nemám s čím srovnávat ale spíš mě příjde jak kdybych se holil tupou žiletkou.

Představoval jsem si že holení s el. strojkem bude lepší než s žiletkou ale je to naopak s žiletkou se oholím rychleji a víc do hladka.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Výborně holí i tam, kde můj starší hol. strojek měl problémy. Mokré holení pod pěnou nemá vadu. Výborně pracuje i čisticí a nabíjecí stanice, za 1hod. je po vyjmutí jako nový. Proto jsem jej koupil synovi jako dárek
    • Časem (cca 3roky) mi odchází akumulátor a bude asi problém výměna. Čistící kapsle není právě levná!

Vřele doporučuji, holí parádně