Philips OneBlade Pro QP6650/61

• , zakoupeno v Eldum.cz

• +

Jsem naprosto spokojen.

• , zakoupeno v BeGadget

Mám starší rotační filipsku a funguje už mnoho let naprosto bezproblémově,jen jednou jsem měnil nože.Tuto novou jsem chtěl vyzkoušet.Zase tak o mnoho lepší mi nepřipadá.Mozna se spíše hodí pro toho kdo si pěstuje bradku -k zastrihovani.

Holicí systém
Výdrž baterie
120 min.
Indikátor nabíjení
Samočištění

Philips OneBlade Pro QP6650/61 dokonale a bez podráždění upraví nejenom vaše vousy, ale i partie celého těla. Dokáže vytvořit nespočet nejrůznějších stylů vousů – od oholení přes krátké strniště až po delší vousy s ostrými konturami. Díky systému dvojité ochrany a mimořádnému výkonu nikdy netahá za vousy a nedráždí pokožku. Součástí balení je hřebenový nástavec se 14 nastaveními délky pro rovnoměrné zastřižení, dále nástavec na ošetření těla a extra šetrný nástavec pro citlivé partie. Při plném nabití vydrží v provozu celé dvě hodiny a stav baterie značí LED kontrolka na rukojeti. Díky stylovému pouzdru nebude problém pečovat o váš vzhled ani na cestách. Klíčové vlastnosti: Zastřihovač na tvář a tělo se pohodlně používá Pomocí nastavitelného hřebenu vousy zastřihnete na jednu ze 14 délek S oboustranným břitem hravě vytvoříte přesné tvary a ostré linie Používání zastřihovače nedráždí pokožku Dobíjecí Li-Ion baterie má kapacitu na 120 minut holení Zastřihovač je určený na mokré i suché použití Perfektní styling a šetrná péče o tvář i tělo. Technologie Philips OneBlade Philips OneBlade využívá pokročilou technologii rychle kmitajících ostří (až 200 pohybů za vteřinu) a je šetrný k pokožce díky unikátním břitům s dvojím systémem ochrany. Břity mají zaoblené špičky a speciální povrch, který hladce klouže po kůži, netahá ani delší vousy a nepůsobí podráždění. Při použití speciálního hřebenového nástavce na vousy dosáhnete rovnoměrného zastřižení v požadované délce po celém obličeji. Součástí je i jedinečný nástavec na ošetření těla a mimořádně šetrný nástavec na intimní partie. Přístroj má Li-iontovou baterii, po hodině dobití vydrží v provozu 120 minut. Stav baterie signalizuje LED kontrolka na rukojeti. Oholení bez podráždění Ve srovnání s tradiční žiletkou Philips OneBlade Pro neholí tak blízko pokožce, a proto nehrozí poranění kůže, začervenání ani podráždění. Ať už se rozhodnete oholit třídenní strniště, nebo delší vous, výsledkem bude příjemný pocit dokonale upravené tváře. Hřebenové nástavce na tvář i tělo Tři nástavce, které jsou součástí balení, vám umožní šetrně pečovat o všechny části obličeje i těla. Hřebenový nástavec s otočným regulátorem nabízí 14 nastavení délky v rozmezí od 0,4 mm do 10 mm a vytvoří rovnoměrně zastřižené vousy po celém obličeji. Nástavec na tělo zastřihuje v délce 0,3 mm. Pro ošetření intimních partií použijte extra šetrný ochranný nástavec. Perfektní kontury vousů Přístroj Philips OneBlade Pro váš look vyladí do nejmenších detailů. Má velmi přesné oboustranné břity, které holí v jakémkoliv směru, a to s naprostou přesností. Dokáže vytvořit ostré linie, upraví váš knír, bradku či kontury plnovousu. Oboustranný břit s dvojitým systémem ochrany Zastřihovač využívá jedinečné břity, které jsou oboustranné a umožňují holení všemi směry. Mají extra zaoblené hrany pro snadnou manipulaci a maximální bezpečí. Povrch břitů je mimořádně hladký, což umožňuje snadné klouzání po pokožce. Jejich životnost je velmi dlouhá, pro zajištění optimálního výkonu je třeba břity měnit jednou za 4 měsíce*. * Pro nejlepší oholení. Při 2 kompletních oholeních za týden. Skutečné výsledky se mohou lišit. Mokré i suché použití Ve sprše a za použití holicí pěny – i tak lze používat Philips OneBlade Pro. Je jen a jen na vás, zda vám bude více vyhovovat mokrá či suchá úprava vousů a celého těla. Pro důkladné vyčištění stačí přístroj opláchnout tekoucí vodou.

• , zakoupeno v Eldum.cz

• +

Jsem naprosto spokojen.

• , zakoupeno v Alza.cz

Měla velký zájem, vyzkoušela a jsem spokojená. Děkuji

Překvapil
    Baterie má skvělou vydrží

• , zakoupeno v Electro World

Zatím 2x použitý, ale co jsem očekával to splnil

• , zakoupeno v Alza.cz

Doufal jsem že konečně něco co dokáže oholit vousy na krku... nedokáže. Výsledek stejný jako el.holicí strojek. A vousy oholí stejně jako kvalitní mašinka na vlasy bez nástavce. Celkově zklamání.... bombastické reklamy všude a ve výsledku další krám v domě.

• , zakoupeno v MT elektro

• Doporučil mně známý a jsem spokojen.
    • Baterka vydrží dlouho
    • Vše super...
    • Největší spokojenost holení na mokrou.
    • Nic.
    • Žádné