Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Philips OneBlade QP2520/20

TOP 2 v kategorii Holicí strojky

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Philips OneBlade QP2520/20

89 %

Produkt roku 2020 - Top v kategorii
Philips One Blade pro tvář i tělo kombinuje funkce hned tří nástrojů v jednom kompaktním strojku. Zastřihuje, vytvaruje a oholí vousy všech délek.
659 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z YourGames.cz.
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (36)

Do obchodudaShop

Popis produktu

Moderní limetkovo šedý akumulátorový strojek s technologií OneBlade nabízí jednoduché a pohodlné řešení při úpravě vousů. Rychle se pohybující ostří poskytne vašim vousům účinné oholení a zároveň chrání pokožku před podrážděním. Unikátní spojení několika nástrojů do jednoho vám umožní kromě oholení zastřihnout či vytvarovat vousy jakékoliv délky. Vyberte si ze tří hřebenových nástavců a zkraťte své strniště na jeden, tři anebo pět milimetrů. Holicí strojek je možné použít jak na mokré, tak i suché holení.

Unikátní technologie OneBlade

Philips OneBlade je revoluční technologie péče o vzhled navržená pro muže, kteří rádi mění styl svých vousů. OneBlade zastřihuje, tvaruje a oholí vousy jakékoli délky. Jedinečná holicí technologie OneBlade kombinuje rychle se pohybující ostří (200x za vteřinu) se systémem dvojí ochrany a poskytuje vám účinné a pohodlné holení delších vousů. OneBlade neholí příliš nakrátko, takže nepodráždí vaši pokožku.

Unikátní technologie OneBlade

Parametry produktu

Výrobce
Určení
pánské
Modelová řada
OneBlade
Mokré holení
ano
Typ
strojky
Zastřihovací nástavec
ano

Recenze

 • zakoupeno v YourGames.cz

  100 %

  Doporučuje produkt

  • Holí to na jemno, fakt mě to překvapilo.
  • Neškrábe a netahá a nekudlí.
  • Pokožka není po oholení podrážděná.
  • Přístroj je lehký.
  • Oboustranné stříhání je šikovné.
  • Při delších vousech je bordel po celém umyvadlem, lepší je se holit ve vaně a pak to spláchnout naráz. Všude jsou takové ty milimetrové odřezky. A litá to fakt daleko třeba i metr vedle.
  • Přístroj nejede když je v zásuvce.
  • Chybí indikace nabytí, jestli už je nabitej.

  Jako na jednu stranu je to předraženej krám, baterka, vypínač a elektrický motorek s excentrickou osičkou, která zajišťuje kmitání planžety tam i zpět. Odlišnost od holicích strojků na vlasy nulová, cenově je to však totálně mimo. Výrobní náklady pár korun, taková hračka má stát pětikilo i to je moc. Ale zas na druhou stranu, konečně někdo vyrobil planžetu která neštípe, nekudlí, netahá a je jemná a dokáže vzít i jemné fousy. Fakt jsem čekal, že po oholení budu mít strniště, ale vzal to na míň jak milimetr. Nebyl jsem hladký, ale strniště to taky nebylo, něco mezitím a překvapilo mě to. V záhybech, třeba pod čelistí už to není taková sranda a je to trošku krkolomnější se tam oholit, protože strojek v záhybech volně neklouže, holt žiletka s naklápěcí hlavou to není. Chybí indikace nabytí, jestli to už je nabité nebo ne? To docela zamrzí, jedna ledka s odporem a tranzistorem za 10kč celkem, ale výrobce šetřil, hlavně že na marketingovém oddělení se nešetřilo. No čas ukáže co to zvládne. Ale fakt se mi líbí, že pokožka po oholení není tak podrážděná, řekl bych že skoro vůbec není podrážděná. To je velké pozitivní plus.

 • zakoupeno v ExaSoft.cz

  100 %

  Doporučuje produkt

  oholí jakkoli dlouhé vousy, snadno se s ním pracuje

 • zakoupeno v EuroKing

  100 %

  Doporučuje produkt

  Skvělé

Parametry produktu

Výrobce
Určení
pánské
Modelová řada
OneBlade
Mokré holení