Philips PT 711/16

síťové

• Holí perfektně.
    • Tichý.
    • Lehký.
    • Má dostatečně dlouhý kabel.
    • Lze ho opláchnout.

Nechtěl jsem bateriový.
    Strojek oholí možná líp, než vibrační, nebo i žiletka.
    Zvládne i uši a delší chlupy i jinde.

• vodou omyvatelný

Mokré holení
Zastřihovací nástavec
Systém napájení
síťové

Holicí strojek Pro suché holení Pouze použití s kabelem Břity ComfortCut jemně klouzají a zaručují tak hladké a kvalitní oholení Flex Float kopíruje obličej a krk Provoz s kabelem pro nepřetržité napájení Snadné opláchnutí

• Holí perfektně.
    • Tichý.
    • Lehký.
    • Má dostatečně dlouhý kabel.
    • Lze ho opláchnout.

Nechtěl jsem bateriový.
    Strojek oholí možná líp, než vibrační, nebo i žiletka.
    Zvládne i uši a delší chlupy i jinde.

• vodou omyvatelný
    • zatím jsem žádné nenašel

splňuje moje požadavky

Kupoval jsem pro známého, který je spokojen

• Napájení ze sítě,dobře padne do ruky,spínací tlačítko
    • Jen že nemá zastřihovač

Chtěl jsem holicí strojek Philips kolem 1000kč, napájený ze sítě.Jsem spokojen,nemusim hlídat baterii,několikkrát se mi stalo že jsem se oholil napůl.
    Holí mnohem lépe než starší model Philishave když byl nový.
    Za tu cenu perfektní.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• pěkný design
    • omyvatelnost břitů

perfektní

• holí...
    • poměr cena výkon

Na holení Philips jsem naučen, mám holicích strojků několik, včetně drahých nabíjecích. Přesto tento ze základní řady, cenově dostupný, holí výborně!

• , zakoupeno v Eberry.cz

• nemá zastřihovač. To jsem věděl ale škoda

Splňuje co jsem chtěl, jen nemá zastřihovač. To jsem věděl, ale škoda

• Dlouhý kabel
    • Omyvatelný pod tekoucí vodou
    • Perfektně holí
    • Dlouhodobá kladná zkušenost se starším modelem
    • Bez baterie !!
    • Tak to fakt nevím, snad jen závratná cena nových břitů, které však u staršího modelu i po čtyřech letech holí stále dobře.

Po velmi špatné zkušenosti s Remingtonem R3150, který jsem vrátil musím konstatovat, že Phillips je o míle dál. Holení je naprosto bezbolestné a dostačující. Oplachovatelnost pod tekoucí vodou je naprosto super !!
    Jako další klad je to, že je strojek bez baterie, což již dnes bohužel není moc běžné.