Philips RQ 1095

• vydrží dlouho nabitý
    • výborný na cesty
    • hladké oholení
    • bez připomínek

h.strojek jsem koupila manželovi, který je s ním velmi spokojený a já též, neb je opravdu rychle a hladce oholen.

• , zakoupeno v GSMTelefony.cz

• Kvalitní strojek s výbavou.
    • Braun je Braun (pro mě subjektivně holí lépe) - Philips koupen jako dárek (trochu neeticky či nehygienicky jsem vyzkoušel a porovnal).
    • Nelze připojit nabíjení - kabel přímo do strojku (pouze přes stanici) - můj Braun tohle umí.
  • , zakoupeno v ElektroCR.cz

• -rychlé perfektní holení
    • -bezproblémová údržba
    • -časový údaj provozu

vyžaduje svoje místo v koupelně, ale zaslouží si ho ;o)

frézičkové

• Systém čištění: čistící jednotka
  • Hlava: výkyvná hlava
  • Provedení planžety/frézky: 3 frézky
  • Typ planžety/frézky: RQ 10

Holicí strojek Arcitec s jedinečným designem

Otočná holicí jednotka s výkyvnými hlavami se dokonale přizpůsobí každému tvaru pokožky, dokonce i na krku

Indikace nutnosti vyčištění, nabití akumulátoru a nabíjení, výměny holicí jednotky

Jedinečná povrchová úprava

Čisticí systém JetClean automaticky čistí, promazává, vysušuje a nabíjí holicí strojek

Nabíjecí pouzdro pro komfortní možnost cestování

Rychlé holení pomocí frézek s třemi holicími dráhami

Nový přesný zastřihovač

Doba holení až 21 dní/doba nabíjení 1 hodina

Ekologicky šetrné akumulátory Li-ion

Barva: nerezová ocel v kombinaci s uhlíkovými vlákny(černou)

Krycí obal z jemně kartáčované nerezové oceli

Holicí systém

Holení s ohebnými a výkyvnými hlavami

Holicí hlavy s trojitými drážkami

Systém Precision Cutting

Bez vibrací

Holicí jednotka: RQ 10

Výkyvná holicí jednotka

Dobíjecí

• Doba nabíjení: 1 hodina (hodiny)
  • Doba holení: až 21 den (dny)

Rychlé nabíjení

Automatická volba napětí 100-240 V

Nabíjecí lithiontové akumulátory šetrné k životnímu prostředí

Elektronické funkce

Víceúčelový LED displej s číselným zobrazením zbývajících minut holení

Indikátor čištění

• výborný na cesty
    • hladké oholení
    • bez připomínek

• , zakoupeno v GSMTelefony.cz

• Kvalitní strojek s výbavou.
  • , zakoupeno v ElektroCR.cz

• -rychlé perfektní holení
    • -bezproblémová údržba
    • -časový údaj provozu

vyžaduje svoje místo v koupelně, ale zaslouží si ho ;o)

• VŠE V POŘÁDKU, KOMUNIKACE, DOPRAVA I ZBOŽÍ
  • Poznatky z zhruba měsíčního důkladného tesování strojku, který výrobce deklaruje jako vodotěsný, rychlý a samoobslužný.

Zobrazit celou recenzi na www.chadt.cz

• Krásný design, hezké ukládání a čištění funguje
    • Holící strojek si lidé kupují proto, aby holil, zejména pánové to mají často zapotřebí. Koupila jsem tento strojek příteli za 10tisíc (v době, kdy byl novinka). Nefunguje! Pokud nemáte jemné vousky spíše jako v pubertě, zapomeňte. Nyní nám leží doma, použit několikrát,bez úspěchu:(...a není to tím, že se to přítel nenaučil

Nedoporučuji, vyhozené peníze...myslíte si, že kvalitní značna za tolik peněz podá dobrý výkon,nikoli.Milena

• Výborně přilne k tváři
    • lehký
    • výborné čištění
    • Lehce větší hlkučnost asi daná tím, že frézky nejsou schovány v těle strojku

Skvělý holicí strojek, čištění je hlučnější ale výborně čistí. Zatím nejlepší strojek co jsem měl