Philips S 7530/50

Mokré holení
Zastřihovací nástavec
2 kg

• , zakoupeno v Strojky.com

• Je to dárek, má z něj radost.

• Je dokonaly
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Strojek dobře padne do ruky, holí čistě, ale nesmí se zapomenout na krouživé pohyby (ne pouze tahat sem a tam). Na jedno nabití lze velmi dlouho používat, na kratší cesty netřeba sebou brát nabíječku. Dobré pouzdro, rovněž vhodné i na cesty. Nevýhoda není, snad už jen typicky nesmyslná dokumentace. Piktogram, který ukazuje nepříliš dobře a příliš stručně funkce strojku a na druhé straně mnohojazyčné a až absurdně koncipované bezpečnostní pokyny. Strojek si kupuji na holení a ne abych se stal bezpečnostním technikem.

Holicí systém
frézičkové
Mokré holení
Zastřihovací nástavec
2 kg

Speciální povrch kroužků s mikroperličkami, díky kterým strojek lépe klouže po pleti. Možnost rychlého suchého holení nebo osvěžujícího mokrého holení s pěnou nebo gelem. Zastřihovací nástavec pro upravení bradky a čisticí kartáček pro kompletní péči o Vaši tvář. S holicím strojkem Philips S7530/50 Series 7000 pohodlně a bez podráždění oholíte i citlivou pokožku.

Příjemný pohyb po tváři

Holicí strojek se hladce pohybuje po tváři, a tím snižuje její podráždění. Kroužky strojku jsou speciálně upraveny tak, že jejich povrch tvoří miniaturní kuličky, které snižují tření hlavice strojku o pokožku. Frézky jsou zároveň vybaveny dvojitým břitem Super Lift & Cut, který se nejprve postará o nadzvednutí každého vousu a následně o jeho uříznutí těsně u pokožky. Vaše tvář tak bude vždy precizně a hladce oholena.

Ještě větší pohodlí

Holicí hlava a jednotlivé frézky se pohybují v pěti různých směrech. Díky tomu se strojek při holení ještě lépe přizpůsobí tvarům Vaší tváře a záhybům krku. Systém holicích hlav DynamicFlex Vám tak zaručí ještě pohodlnější oholení.

Vytvarování bradky přesně podle Vašich představ

S konečnou úpravou vzhledu Vám pomůže zastřihovací nástavec SmartClick. Vybrat si můžete z pěti různých délek zastřižení, abyste si dosáhli takové délky strniště, jaká Vám nejvíce vyhovuje. Pokožku před podrážděním chrání zaoblené hroty hřebenu.

Hloubkově vyčištěná pleť

S výměnným nasazovacím čisticím kartáčkem bude Vaše hloubkově vyčištěna. 32 000 jemných štětin důkladně a jemně odstraní všechny nečistoty z pleti a Vaše pleť bude dokonale hladká. Kartáček můžete používat s Vaším oblíbeným čisticím mlékem.

Suché nebo mokré holení s pěnou či gelem na holení

Vyberte si způsob holení, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Rychlé suché holení, nebo osvěžující mokré holení s pěnou nebo gelem na holení. Strojek je 100% voděodolný, proto ho můžete bez obav používat i ve sprše.

Vlastnosti holicího strojku Philips S7530/50 Series 7000

Holicí systém:

Flexibilní holicí hlavy DynamicFlex se pohybují v pěti směrech

Povrch hlavice s mikrokuličkami pro lepší pohyb strojku po pleti

Zastřihovací hřeben s pěti různými délkami pro zastřižení bradky

Dvojitý břit Super Lift & Cut vousy nadzvedne a uřízne přímo u pokožky

Rychlé suché holení nebo osvěžující mokré holení s pěnou nebo gelem díky systému AquaTec

Čištění: 100% voděodolný - můžete ho pohodlně čistit pod tekoucí vodou

Nabíjení:

Až 50 minut provozu na baterii po hodině nabíjení 5 minut rychlonabití pro jedno oholení

Třístupňový indikátor nabití a cestovního zámku

Vybíráte elektrický holicí strojek poprvé? Prohlédněte si všechny frézkové i planžetové holicí strojky.

Obsah balení:

Holicí strojek Philips S7530/50 Series 7000

Nástavec pro zastřihování bradky

Násazovací čisticí kartáček

Cestovní pouzdro

Nabíječka

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Strojky.com

• Je to dárek, má z něj radost.

• Je dokonaly
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Asi holí, neměl jsem téměř možnost vyzkoušet.
    • Klouže! Chtělo by to protiskluzový prvek.
    • Nedostupné náhradní díly.

Při prvním pokusu o mokré holení z ruky vyklouzl jako mýdlo a tenké plasty nevydržely náraz o podlahu a strojek se nevratně rozletěl na kousky.
    Náhradní díly jako jednotlivé komponenty nejsou k dostání.
    Najdu si nějaký bytelnější a obyčejnější typ/značku.

• + strojek jako takový, opravdu příliš nedráždí pokožku
    • + dobrá výdrž, vcelku rychle se nabíjí
    • + design
    • - vousy po třech dnech velmi špatně holí, neskutečně tahá a je na trochu delší vousy opravdu nepoužitelný..
    • - a když už člověk holí, vcelku krátké vousy, má také problémy a není to tedy žádná sláva..
    • - příslušenství taky není nic moc v této cenové nabídce...

Opravdu nechápu, tyto pozitivní recenze.. Kvůli nim jsem tento strojek kupoval, protože jsem byl přesvědčen, že strojek bude kvalitní a bude to postup oproti mému 3 roky starému strojku, ale bohužel ani náhodou. Na delší vousy ho stále mnohem raději použiji.. A ano, můžu uznat, že sám o sobě nedráždí tolik pokožku, ale velmi špatně holí, hlavně v oblasti krku, takže i když tolik nedráždí, tak budete mít krk podrážděny od toho kolikrát budete muset přejíždět, aby jste se vůbec trochu slušně oholili...
    Shrnutím tento strojek beru jako velké zklamání, vzhledem k ceně, je to velký propadák..
    Pokud se holíte, každý den, tak by vám možná mohl vyhovovat, ale myslím si, že na trhu jsou mnohem lepší nabídky, tak prosím neudělejte stejnou chybu jako já..

• - minimální podráždění pokožky
    • - mokré holení
    • - zastříhávací nástavec

Před několika lety jsem zkoušel Brauna, ale po týdnu jsem musel vrátit, podrážděná pokožka a nepříjemný pocit z holení. Na doporučení, že frézičkové tak nedráždí pokožku jsem se rozhodl podívat letos po nějakém strojku. Měl jsem možnost vyzkoušet měsíc řadu 9000 a byla perfektní, bohužel cena vyšší. Tak jsem pořídil 7000, která má být pro citlivou pleť, zkouším cca týden holí dobře, ale pro porovnání zatím lépe holí ta 9000. Uvidíme jak to bude vypadat po měsíci. :)

• , zakoupeno v Alza.cz

• Dobrá výdrž baterie
    • Jednoduché ovládání
    • Dobře plní svoji práci
    • Dobrý systém nástavců
    • Není stojánek, stačilo by přidat jednoduchý na odložení. Náklad cca 50Kč, což je k ceně zanedbatelné a poté to bude dokonalé.
    • Málo popsané funkce nástavců

Po pár dnech jsem spokojen. Mám citlivou pokožku a suché holení je naprosto v pořádku bez podráždění. Ještě mokré holení jsem nezkoušel. Předtím jsem používal stejnou značku, ale jen dvouhlavý holicí strojek a tím jsem dokázal i přesné zarovnání. S tímto trojhlavým již nedokážu :-(. Nástavec na čištění pleti je také dobrý a jemný. Jen ho má málo obchodů v nabídce pro výměnu. Nástavec pro tvarování brady má malé rozpětí. Na moji bradku s nástavcem nic nebere a pokud sundám plast na nastavitelnou délku, tak tam zase udělá strniště. Ještě musím najít optimum. A na závěr, jak jsem napsal výše, tak za cenu nad pět tisíc by si strojek zasloužil jednoduchý plastový držák, což mají i levnější strojky. Toto považuji za šetření na nepravém místě.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Kvalita a trvanlivost.
    • Vyšší cena

• Týden narostlé vousy bez problému a rychle oholí (cca. 4 - 5 minut).
    • Poprvé jsem vyzkoušel na sucho, po druhé s gelem a to nemá chybu.
    • Mohu řící,že je oholení stejné jako žiletkou.
    • Horší dostupnost výměnných hlavic.
    • Nic dalšího.

Philips S7530 je mým druhým strojkem od této firmy a rozhodně, mohu říci, že se jedná o velký pokrok. Oproti předchozímu modelu Philips Arcitec RQ1050 je holení rychlejší a bez podráždění pokožky, díky variabilní hlavici, která se výborně přizpůsobí tváři.

• lehký
    • dobře se drží
    • výborně holí za mokra (za sucha jsem nezkoušel)
    • nástavec na zástřih
    • rychle se nabíjí.
    • žádné proti jsem zatím nenašel

Výborný holící strojek.

1. výborně zpracovaný,- všechno lícuje, dobře se drží a je lehký

2. moc chválím funkce - holení s pěnou, neškrábe to a holí do hladka - stejně jako žiletky

3. baterie drží dlouho a rychle se nabíjí.

4. před tímto strojkem jsem střídal žiletky a starší model od Philipsu (bez mokrého holení). ten starý strojek byl fajn, ale tenle 7530 je o svetelný rok dál

Shrnutí: zatím nejlepší strojek co jsem kdy měl. doporučuji.
    cena rozhodně odpovídá kvalitě -