Recenze Philips S 7530/50

Ověřený zákazník MALL.CZ

Buxus

Přidáno: 1. dubna 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Strojek dobře padne do ruky, holí čistě, ale nesmí se zapomenout na krouživé pohyby (ne pouze tahat sem a tam). Na jedno nabití lze velmi dlouho používat, na kratší cesty netřeba sebou brát nabíječku. Dobré pouzdro, rovněž vhodné i na cesty. Nevýhoda není, snad už jen typicky nesmyslná dokumentace. Piktogram, který ukazuje nepříliš dobře a příliš stručně funkce strojku a na druhé straně mnohojazyčné a až absurdně koncipované bezpečnostní pokyny. Strojek si kupuji na holení a ne abych se stal bezpečnostním technikem.

Kvalita oholení: Dostatečná

• Dobrá výdrž baterie
  • Jednoduché ovládání
  • Dobře plní svoji práci
  • Dobrý systém nástavců
  • Není stojánek, stačilo by přidat jednoduchý na odložení. Náklad cca 50Kč, což je k ceně zanedbatelné a poté to bude dokonalé.
  • Málo popsané funkce nástavců

Po pár dnech jsem spokojen. Mám citlivou pokožku a suché holení je naprosto v pořádku bez podráždění. Ještě mokré holení jsem nezkoušel. Předtím jsem používal stejnou značku, ale jen dvouhlavý holicí strojek a tím jsem dokázal i přesné zarovnání. S tímto trojhlavým již nedokážu :-(. Nástavec na čištění pleti je také dobrý a jemný. Jen ho má málo obchodů v nabídce pro výměnu. Nástavec pro tvarování brady má malé rozpětí. Na moji bradku s nástavcem nic nebere a pokud sundám plast na nastavitelnou délku, tak tam zase udělá strniště. Ještě musím najít optimum. A na závěr, jak jsem napsal výše, tak za cenu nad pět tisíc by si strojek zasloužil jednoduchý plastový držák, což mají i levnější strojky. Toto považuji za šetření na nepravém místě.

Kvalita oholení: Výborná
Čištění strojku: Jednoduché