Philips S 7720/26

• Hladké oholení
    • Čistící stanice
    • Snadné čištění
    • Tichý
    • Při suchém holení moc dobře neklouže po tváři.
    • Spíše vhodný pro každodenní oholení. Třídenní vousy téměř nezvládá.
    • Spatně holí pod nosem a bradu.

Čekal jsem za ty peníze pohodlnější holení.

• , zakoupeno v Holime.cz

holící strojek PHILIPS S 7720/26 má zatím krádce, ale zatím jsem maximálně spokojen. Kvalita materiálů a design je naprosto supr. Samotné holení mě až překvapilo jak pěkně sedne holící strojek do ruky, neobtěžuje svými vibracemi a celé vousy během chvíle byly pryč a já mám dokonale oholenou tvář. Jsem maximálně spokojen a vřele doporučuji.Fox

Holicí systém
Výdrž baterie
50 min.
Rychlonabíjení
Indikátor nabíjení

Kroužky se speciálním povrchem s mikroperličkami, díky kterým strojek lépe klouže po pleti. Možnost mokrého holení s pěnou nebo gelem pro nižší podráždění pokožky při holení. Čisticí stanice SmartClean, která se postará o hygienickou čistotu strojku. Holicí strojek Philips S7720/26 Series 7000 je navržen tak, aby vyhověl potřebám všech mužů, včetně těch s citlivou pletí.

Příjemný pohyb po tváři

Holicí strojek se hladce pohybuje po tváři, a tím snižuje její podráždění. Kroužky strojku jsou speciálně upraveny tak, že jejich povrch tvoří miniaturní kuličky, které snižují tření hlavice strojku o pokožku. Frézky jsou zároveň vybaveny dvojitým břitem Super Lift & Cut, který se nejprve postará o nadzvednutí každého vousu a následně o jeho uříznutí těsně u pokožky. Vaše tvář tak bude vždy precizně a hladce oholena.

Ještě větší pohodlí

Holicí hlava a jednotlivé frézky se pohybují v pěti různých směrech. Díky tomu se strojek při holení ještě lépe přizpůsobí tvarům Vaší tváře a záhybům krku. Systém holicích hlav DynamicFlex Vám tak zaručí ještě pohodlnější oholení.

Snadné vytvarování knírku, bradky nebo kotlet

S konečnou úpravou vzhledu Vám pomůže zastřihovací nástavec, se kterým pohodlně a přesně upravíte okraj kníru, kotlet nebo bradky.

Suché nebo mokré holení s pěnou či gelem na holení

Vyberte si způsob holení, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Rychlé suché holení, nebo osvěžující mokré holení s pěnou nebo gelem na holení. Strojek je 100% voděodolný, proto ho můžete bez obav používat i ve sprše.

Hygienicky čistý po každém použití

Udržujte svůj strojek hygienicky čistý po každém použití. Čisticí stanice SmartClean strojek čistí, promázává a nabíjí, aby byl vždy připraven pro další použití.

Vlastnosti holicího strojku Philips S7720/26 Series 7000

Holicí systém:

Flexibilní holicí hlavy DynamicFlex se pohybují v pěti směrech

Povrch hlavice s mikrokuličkami pro lepší pohyb strojku po pleti

Pro dokonalé vytvarování knírku, bradky nebo kotlet lze použít výměnný zastřihovací nástavec

Dvojitý břit Super Lift & Cut vousy nadzvedne a uřízne přímo u pokožky

Rychlé suché holení nebo osvěžující mokré holení s pěnou nebo gelem díky systému AquaTec

Čištění:

Udržujte svůj strojek hygienicky čistý každý den pomocí čisticí stanice SmartClean 100% voděodolný - můžete ho pohodlně čistit pod tekoucí vodou

Nabíjení:

Až 50 minut provozu na baterii po hodině nabíjení

Strojek se nabíjí během čištění v čisticí stanici SmartClean

Strojek můžete nabíjet i mimo čisticí stanici 5 mintu rychlonabití pro jedno oholení

Třístupňový indikátor nabití a cestovního zámku

Zkuste ještě před nákupem porovnat tento strojek s dalšími typy holicích strojků.

Obsah balení:

• Hladké oholení
    • Čistící stanice
    • Snadné čištění
    • Tichý
    • Při suchém holení moc dobře neklouže po tváři.
    • Spíše vhodný pro každodenní oholení. Třídenní vousy téměř nezvládá.
    • Spatně holí pod nosem a bradu.

Čekal jsem za ty peníze pohodlnější holení.

• fungije tak jak ma
    • zatim nevim

Kratka doba na hodnoceni

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Drahý

• je vodotěsný, dobrý čistící mechanismus.
    • všechno

Nechápu, co tady vy, co strojek vychvalujete, píšete!!! Na základě vašich recenzí jsem si strojek pořídil.
    Každý, kdo ho koupí okamžitě zjistí, že je na dvě věci. Holení strojkem(i po prostudování správných pohybů) trvá 4-5x déle než žiletkou. Oholit krk je pak nekonečný proces! Schválně jsem si to porovnal a půl obličeje si "holil" novým strojkem. Výsledek byl přes 6 minut. Druhou půlku pak Gilletem Mach za 1 minutu a čtvrt a to na 2x a to žiletka nebyla nová!! Navíc Gillette byl opravdu do hladka. Strojek je super, akorát výrobce zapomněl na jednu věc,měl by holit.Poslal jsem do reklamace a přišel zpět, že je vše v pořádku. Takže pokud máte zbytečných 5 tísíc, směle kupujte. A oholit s tím holou hlavu? Zapomeňte. Za mně větší hrůza být nemůže a výrobce by se měl za něco takového stydět!

(značka)

je nám líto, že nejste spokojen s holicími vlastnostmi strojku.
    Hladkost oholení po použití elektrických strojků souvisí s principem, který se využívá na holení. Tento princip není stejný jako při holení žiletkou, proto výsledek holení a komfort při holení rovněž nebudou stejné.
    Ostří žiletky je v bezprostředním kontaktu s povrchem pokožky, čímž dojde k uříznutí vousu nad pokožkou. Vzniká ovšem riziko poranění a podráždění pokožky.
    Elektrické holicí strojky využívají na holení rotující ostří, které se nachází za tenkou perforovanou lamelou ( vyrobenou z velmi tenkého perforovaného nerezového plíšku ). Nevzniká proto riziko poranění pokožky a po přizpůsobení pokožky na tento způsob holení je oholení dostatečně hladké.
    Prvních několik holení nemusí přinést požadované výsledky a vaše pleť může být dokonce lehce podrážděná. To je normální. Vaše pleť a vousy potřebují čas, aby se přizpůsobily jakémukoli novému holicímu systému. Doporučujeme vám holit se tímto strojkem pravidelně (nejméně třikrát týdně) po dobu 3 týdnů, aby si pokožka na nový holicí strojek zvykla. Co se týče techniky holení, k dosažení co nejlepších výsledků je potřeba se po pokožce pohybovat holicími hlavami krouživými pohyby. ( https://www.youtube.com/watch?v=6mXpWnLA2og ).
    Holicí strojek je určen pro bezpečné a šetrné používání na tváři - přesně tak, jak je vyobrazeno v uživatelské příručce. Není určen k holení hlavy, proto mohou být výsledky neuspokojivé.
    Philips

Nevím - dárek

• Samočistící stanice
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Byl to dárek a obdarovaný si jej pochvaluje. Skvělý proti podráždění pokožky i při suchém holení.
    • Doufám, že nebude problém s objednáním náhradní náplně pro čištění holícího strojku. Zastřihovač není nic moc, ale důležitější je holení.

Spokojenost.

• naprostá spokojenost

Pročítal jsem recenze od ostatních a přiznám se, byl jsem zvědav jaký bude můj pocit. Musím říci, že jsem s výrobkem naprosto spokojený. Strojek holí srovnatelně jako bych se holil žiletkou. Výhoda proti žiletce je, že se nikdy nepořežu. Údržba je jednoduchá.