Philips S9031/12

Pošlete nepříjemné a zdlouhavé holení do propadliště dějin. S tímto moderním holícím strojkem budete mít hladce oholenou tvář raz dva a vaše pokožka zůstane v báječném stavu. Strojek využívá břity V-Track Precision, které nasměrují každý vous do ideální pozice pro oholení. Hlavy pohybující se v osmi různých směrech se přizpůsobí každé křivce vaší tváře a krku, takže v každém tahu zachytí o 20 % více vousů. Se systémem Aquatec si můžete vybrat, zda se chcete oholit na sucho či na mokro. I samotné čištění se stane hračkou, stačí strojek umístit pod tekoucí vodu. A díky nástavci můžete dokončit úpravu svého vzhledu zastřižením kníru a kotlet. Pomocí trojice intuitivních ikon se potom dozvíte všechny podstatné informace včetně stavu baterie, která podporuje rychlonabíjení.

Oholení méně tahy

Patentované břity V-Track Precision nasměrují každý vous do správné pozice pro oholení bez ohledu na jejich délku a orientaci. Trojice hlav pohybující se do osmi směrů se přitom přizpůsobí každé křivce obličeje a jedním tahem oholí o 20 % více vousů.

Holicí systém
frézičkové
0.58 kg
Mokré holení
Zastřihovací nástavec
Chladicí
Výkyvná hlava

• Kvalitní frézky konstrukční řešení

Zůstal jsem u Philipse- i dřívější model sloužil přes deset let.

• Rychlé a bezpečné dodání

Jak jsem uvedl-spokojenost

• , zakoupeno v Nejlevnější Zboží.cz

Dříve jsem kupoval Braun, nyní poprvé Philips, což jsem měl kupovat od začátku, LÉPE HOLÍ, PODSTATNĚ LEHČÍ, NESROVNATELŇĚ TIŠŠÍ, prostě SUPER. Cenově nastejno.

Holicí systém
frézičkové
0.58 kg
Mokré holení
Zastřihovací nástavec
Chladicí
Výkyvná hlava

Nasucho nebo namokro?

Nenechte se omezovat a sami si díky systému Aquatec Wet & Dry vyberte, zda dáte přednost přesnému suchému oholení nebo šetrnému mokrému oholení s pěnou či gelem. K vyčistění stačí otevřít hlavu strojku a propláchnout ji pod tekoucí vodou.
Nasucho nebo namokro?

Oholení bez drátů

Strojek využívá baterii, které stačí hodina nabíjení k 50 minutám používání. Zapomněli jste připojit strojek do nabíječky? Využijte rychlonabíjení, které za chvíli doplní energii pro jedno oholení. O stavu baterie informuje trojice ikon, která také upozorní na potřebu vyčištění nebo výměnu hlav.
Oholení bez drátů

Z holicího strojku zastřihovač

Dokonalost tkví v detailech, proto dokončete úpravu svého vzhledu pomocí přesného zastřihovače SmartClick. Po jeho připojení můžete například snadno upravit knír či zastřihnout kotlety.
Z holicího strojku zastřihovač

Holicí strojek řady 9000 je naším dosud nejdokonalejším holicím strojkem. Jedinečná technologie detekce křivek nabízí výjimečné pokrytí veškerých kontur vaší tváře a systém V-Track zajistí vousům nejlepší pozici pro co nejhladší oholení.

Objevte svět holení s holicími strojky Philips.

Udržujte váš holicí strojek jako nový se systémem SmartClean.

Holicí výkon

• Holicí systém: Systém přesných břitů V-Track, Technologie detekce křivek, Funkce Super Lift & Cut, Systém Aquatec pro mokré a suché holení
  • Přesné břity V-Track - oholí i vousy ležící naplocho
  • Holí o 30 % blíže k pokožce na méně tahů a vaši pokožku zanechá ve skvělém stavu
  • Perfektní přizpůsobení tvaru obličeje - flexibilní hlavy v osmi různých směrech
  • Systém Super Lift & Cut nadzvedává vousy pro pohodlné oholení

Příslušenství

• SmartClick: Přesný zastřihovač
  • Pouzdro: Cestovní pouzdro

Snadné použití

• Displej: Tříúrovňový ukazatel nabití baterie, Indikátor čištění, Indikátor vybití baterie, Indikátor pro výměnu holicích hlav, Indikátor cestovního zámku
  • Čištění: Plně omyvatelný
  • Ergonomická rukojeť a snadná manipulace

Spotřeba

• Pohotovostní napájení: 0,1 W
  • Maximální spotřeba: 9 W

Dokumenty

• Kvalitní frézky konstrukční řešení

Zůstal jsem u Philipse- i dřívější model sloužil přes deset let.

• Rychlé a bezpečné dodání

Jak jsem uvedl-spokojenost

• , zakoupeno v MALL.CZ

• holí dobře
    • je příjemně tichý
    • design trochu zvítězil nad funkčností, holicí frézky jsou daleko od okraje strojku a tak je obtížnější oholit se blízko nosu, u staršího modelu to bylo snazší
  • , zakoupeno v Nejlevnější Zboží.cz

• Šestnáct let jsem měl strojek Philips a protože jsem s ním byl po celou dobu velmi spokojený, tak jsem si opět koupil strojek stejné značky. A udělal jsem dobře. Perfektně holí i na problematických částech obličeje, je lehký a tichý. V porovnání s tím starým strojkem je to o několik tříd výše. Jediné co bylo na tom starém lepší bylo čištění po holení - jednoduše se odklopila holicí hlava a bylo to. U toho nového při odnímání holící hlavy pro vyčištění mám vždy pocit, že ji poškodím. Ale to je možná otázka zvyku.

Pro výměnu frézek budu dle návodu potřebovat plastový přípravek, který jsem se strojkem nedostal.
    Cena strojku je dost vysoká.

• , zakoupeno v Holime.cz

• holí fantasticky
    • není jasné zdůrazněno, že při nabíjení to neholí!

holí velmi dobře

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

• Perfektní a rychlé oholení
    • Dokáže oholit velmi tvrdé vousy
    • Nemá problém s vousy které rostou do všech stran
    • Vynikající výdrž baterie
    • Velmi snadno se rozebírá a čistí
    • Je hodně lehoučký

Konečně jsem našel vynikající holící strojek. Jsem rád že Philips nezaspal dobu a stále dělá velice kvalitní holicí strojky které člověka opravdu oholí. Před tímto jsem měl holicí strojek Braun který letěl z okna (skoro doslova, větší šmejd jsem ještě neměl). Překvapila mne váha, strojek je velmi lehký a přitom má baterii s velkou výdrží, páté oholení a ukazatel baterie ukazuje 2/3 nabití. Mám velice tvrdé vousy které hlavně na krku rostou všelijak a přesto je strojek schopen je dobře oholit, netahá, nekouše, opravdu holí. Doporučuji, za ty prachy to opravdu stojí.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Kvalitní přístroj.

• , zakoupeno v Electro World

• Holicí hlavice mají dobře řešené samočištění, nezanáší se nože jako u starých verzí

Holí velice dobře

• , zakoupeno v Elektrochram