Recenze Philips S9711/41 Series 9000

Ověřené recenze Philips S9711/41 Series 9000

Ověřený zákazník daShop

Přidáno: 6. září 2018

Zakoupeno v daShop

• bezpečnostní pokyny nebyly v českém jazyce, návod na použití pouze grafický bez komentáře, přídavná zařízení nelze dokoupit

Friml

Přidáno: 24. července 2018

• dobrý

Holicí stroje Philips jsem již měl, byl jsem spokojen a s tímto novějším zatím také

Kvalita oholení: Dostatečná

Lukin

Přidáno: 22. července 2018

• relativně tichý
  • nedráždí kůži, netahá za vousy a pokožka zůstává bez škrábanců
  • snadno se rozdělává
  • rychle se nabíjí
  • 3 rychlosti holení
  • Cena 4600,- v akci
  • provoz pouze na baterii. nelze mít v zásuvce a současně se holit, v zásuvce se pouze dobíjí a neholí
  • žádný zázrak. čekal jsem víc od vrcholné řady
  • vysoká cena
  • hlavy daleko od sebe. musel jsem se naučit holit jinak než u levnější řady, kde byly hlavy u sebe blízko
  • doba nabití mi stačí na 2,5 oholení

První strojek Philips stál 2000,- Kč a holil jsem se s ním 7 let bez výměny hlavy. Ano, trvalo to skoro půl hodiny, ale holil jsem se důkladně, aby mi to vydrželo tak 2 dny. Mám opravdu husté a tvrdé vousy. Po novém strojku jsem po dlouhém rozvažování sáhnul do nejvyšší řady. Jsem ale trochu zklamaný. Musím se holit stejně dlouho, ale neoholím se tak důkladně. Je to tím, že strojek má hlavy dál od sebe, čili je potřeba přitlačit vždy jednu frézku pro důkladnější vyholení. U staršího strojku jsem kroužil jakoby prostředkem mezi hlavami a vzalo mi to víc než tento nový strojek. Starý strojek za 2 tisíce uměl holit i při nabíjení ze zásuvky, tento mnohem dražší to neumí, nechápu proč. Strojek je šetrný a nemám vůbec podrážděnou kůži. Musím potvrdit, že lépe holí na nejnižší rychlost. I přesto po oholení, pokud rukou přejedu tvář proti směru růstu vousů, pořád cítím trochu strniště. Starším strojkem jsem dokázal tvář "vydřít" podobně jako žiletkou. Nejspíš je to tím, že tento má pružné uchycení a přítlakem nedosáhnu takového drhnutí jako u levnějšího philipsu. I přes vyšší cenu bych strojek doporučil, ale trochu ve mně hlodají pochyby, zda bych se strojkem Philips do 2,5 tisíc nebyl nakonec spokojenější.

Kvalita oholení: Dostatečná

Přidáno: 25. června 2018

40 let používám holící strojky Philips - vždy spokojenost

Přidáno: 22. června 2018

• Splnil má očekávání.

Nabíjení strojku: Několik hodin

Přidáno: 8. června 2018

Zakoupeno v Holime.cz

• maximálně splňuje mé očekávání
  • měl jsem již několik řad strojků Philips, ale tento je první, který nedráždí mojí pokožku

Monika

Přidáno: 30. května 2018

Zakoupeno v Holime.cz

Produkt nemohu hodnotit, jsem žena, byl to dárek pro syna

Philips S9031/12

Philips S9031/12