Philips Series 5000 S5110/06

Samočištění

• , zakoupeno v ELESHOP

• Holící strojek splňuje moje požadavky
  • , zakoupeno v elektropecka

Holil jsem se pouze 2x. V minulosti jsem měl holící strojek a byl bezva(stejná značka).

• , zakoupeno v APOLLOs.cz

• poměr cena/výkon
    • spolehlivost
    • chyběl návod v češtině

(značka)

Dobrý den, Miroslave.
    Děkujeme vám za recenzi holícího strojku Philips.
    Jsme rádi že jste se strojkem vesměs spokojen.
    Český návod lze najít na tomto odkaze (od str. 72): https://www.download.p4c.philips.com/files/s/s5110_06/s5110_06_dfu_ces.pdf?_ga=2.114356431.993630185.1601045981-1822950390.1587651747
    Tým Philips

Zastřihovací nástavec
Systém napájení
akumulátorové
Samočištění

Výkyvná hlavice s plovoucími frézkami se přizpůsobí konturám Vaší tváře. Frézky s technologií MultiPrecision spolehlivě oholí delší i kratší vousy a s konečnou úpravou knírku, bradky nebo kotlet Vám pomůže výměnná zastřihovací hlava. Holicí strojek Philips S5110/06 Series 5000 vyhoví všem mužským potřebám.

Přesný a zároveň jemný kontakt s pokožkou

Díky systému holicích frézek MultiPrecision oholíte stejně rychle jak delší, tak kratší vousy v několika tazích. Frézky jsou zároveň vybaveny dvojitým břitem Super Lift & Cut, který každý vous nejprve nadzvedne a následně jej uřízne těsně u pokožky. Vaše tvář tak bude vždy precizně a hladce oholena.

Ještě větší pohodlí.

Holicí hlava a jednotlivé frézky se pohybují v pěti různých směrech. Díky tomu se strojek při holení ještě lépe přizpůsobí tvarům Vaší tváře a záhybům krku nebo čelisti. Systém holicích hlav Flex Vám tak zaručí ještě pohodlnější oholení.

Snadné vytvarování knírku, bradky nebo kotlet

S konečnou úpravou vzhledu Vám pomůže zastřihovací nástavec, se kterým rychle a přesně upravíte okraj kníru, kotlet nebo bradky.

Snadné čištění

Výsuvnou hlavu jedním stisknutím odklopíte a můžete ji pohodlně opláchnout pod tekoucí vodou.

Vlastnosti holicího strojku Philips S5110/06 Series 5000

Holicí systém:

Flexibilní holicí hlavy Flex se pohybují v pěti směrech

Pro dokonalé vytvarování knírku, bradky nebo kotlet lze použít výměnný zastřihovací nástavec

Dvojitý břit Super Lift & Cut vousy nadzvedne a uřízne přímo u pokožky

Čištění: 100% voděodolný - můžete ho pohodlně čistit pod tekoucí vodou.

Nabíjení:

Až 40 minut provozu na baterii po hodině nabíjení

Strojek lze používat i zapojený do sítě

Kontrolka stavu nabití a cestovního zámku

Očekáváte od elektrického holicího strojku víc? Tak si prohlédněte i jiné typy.

Obsah balení:

Holicí strojek Philips S5110/06 Series 5000

Nástavec pro detailní zastřihování

Nabíječka

2zákazníci nedoporučují produkt

• Vodotěsnost, čištění a rychlost nabíjení
    • Proti starému strojku neholí tak rychle a do hladka

Mám 15let starý dvojbřitý strojek Philpshave a ten holí dvakrát rychleji. Nový strojek má problém s 3 denním strništěm a neholí tak hladce. Edit: Dostal jsem bateriový holicí strojek za 200 Kč a holí dvakrát rychleji a více precizně.

• , zakoupeno v ELESHOP

• spolehlivost
    • chyběl návod v češtině

(značka)

Dobrý den, Miroslave.
    Děkujeme vám za recenzi holícího strojku Philips.
    Jsme rádi že jste se strojkem vesměs spokojen.
    Tým Philips

• , zakoupeno v www.kupsitolevne.cz

Měl jsem Brauna ale planžeta vydržela dva a pul roku
    pak jsem musel koupit novou tak že za 10 let jsem koupil 3 potom mi řekli že už ji neseženu. Kamarád mi doporučil
    Philips, nemám ho dlouho ale zatim jsem moc spokojen.

• , zakoupeno v www.kupsitolevne.cz

• čištění pod vodou
    • Špatně holí vousy pod nosem (dostupnost). Nutné se doholit žiletkou.
  • , zakoupeno v Obchody24.cz

• kvalita oholení
    • oholí i delší vousy
    • 5 minut nabíjení na 1 ohlení
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

• sama se neholím a s obdarovaným jsem ještě nemluvila