Remington F7800

Suché holení

• Velmi dobře holí
    • Dobrá cena
    • Kvalitní provedení

Jednoznačně kvalitní holící strojek, ovšem hodnotím nový výrobek, uvidíme za pár let. Baterie ukazuje stav nabití v minutách možného provozu, po běžném oholení zmizí cca 5 min. Přídavná lišta na chloupky, která je součástí holící hlavy, dobře funguje, i v problémových partiích strojek nezanechává jednotlivé vousy. Celkově je kvalita oholení výborná, dá se říci, že do hladka. Čištění je snadné a rychlé
    Menším minusem je obal v podobě látkového sáčku, pevné pouzdro by na cestování bylo lepší.
    Rovněž bych uvítal nějaký protiskluzový, třeba pogumovaný povrch, aby se strojek lépe držel, což neznamená, že teď vám vypadává z ruky. To jsou ale drobnosti.
    Celkově pro mne poměr cena-výkon je výborný a mohu výrobek doporučit.

• Tento výrobek jsem již kupoval. Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti

Výdrž baterie
60 min.
Rychlonabíjení
Suché holení

Holicí strojek Unikátní holicí strojek Remington F7800, který se může pochlubit Triple Shave technologií, která kombinuje dvě nerezové planžety se zastřihovačem. Dvojitá planžeta se zastřihovačem Nezávisle plovoucí planžety Planžetový holicí strojek Remington disponuje akumulátorem a na jedno nabití vydrží až 60 minut. Pro jedno oholení přitom stačí strojek nabíjet pouze 5 minut. Dokonalé oholení zajistí nezávislé plovoucí planžety a výkyvná hlava. Dvojitá planžeta se zastřihovačem „Intercept” Flex & Pivot technologie - nezávislé plovoucí planžety, výkyvná hlava Síť / akumulátor Až 60 minut provozu bez kabelu 120 minut do plného nabití 5 minut rychlonabití pro jedno oholení Výsuvný zastřihovač Titanový povrch čepele zastřihovače LCD displej Omyvatelný Pogumované držadlo Univerzální napětí Nabíjecí stojánek Cestovní pouzdro

2zákazníci nedoporučují produkt

• Velmi dobře holí
    • Dobrá cena
    • Kvalitní provedení

Celkově pro mne poměr cena-výkon je výborný a mohu výrobek doporučit.

• Tento výrobek jsem již kupoval. Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti
    • Výhodná cena

Výrobek odpovídá požadavkům, nedostatky nezjištěny

• Užívám krátce, ale naprostá spokojenost

Naprosto splňuje moje požadavky

• , zakoupeno v ElektroInternet.cz

• Krásně holí i zastřihuje.
    • Nedá se koupit samotná náhradní planžeta.

Za tu cenu kvalitní stroj,mám již druhý,jelikož se nevyplatí koupit náhradní lišta která převyšuje polovinu ceny nového stroje.

• , zakoupeno v electrocomfort.cz

• kvalitní oholení
    • rychlé nabití
    • s výrobky Remingtonu jsem velmi spokojen tento typ je můj druhý
  • , zakoupeno v ElektroInternet.cz

• Používám tuto značku delší dobu k naprosté spokojenosti.
  • , zakoupeno v hifi24

Mam holici strojek Braun a holici planzeta mi nevydrzi dele nez rok. Uz me to prestalo bavit kupovat si kazdy rok novou za 800 Kc. Zkusil jsem proto jiny strojek. Braun urcite holi lepe, ale zase tak spatne to neni. Strojek take stoji 1/3 ceny proti Braunu. Pri holeni mi stav baterie ukazoval 40 min a za chvili byla baterie prazdna. Snad uz se to nebude opakovat. Vyzkousime, uvidime. Zatim z toho uplne nadseny nejsem. Kdyz to nepujde, zkusim jiny vyrobek. Kdyz vydrzi alespon 2 roky bez vymeny planzety, tak ten nakup mel smysl.

• , zakoupeno v hifi24

• krátce používám, jsem spokojen
    • dobrá výdrž baterie
    • holí hladce
    • o ničem zatím nevím

Zatím spokojenost, čas ukáže

• Výkonný- i tvrdé a husté vousy oholí rychle a díky snadno výkyvné hlavě dobře i krk, i přes větší rozměry se dobře drží, snadné čištění tekoucí vodou, displej ukazuje čas výdrže baterie, provoz na baterii i síť, nabíjecí stojánek
    • Nelze zaaretovat výkyvná hlava jak u braunu, větší rozměry jak těla, tak planžety- hůře se holí upravené vousy, výklopný zastřihávač vyskakuje na pružině do kolmé polohy- nedrží však pevnou pozici

Vyzkoušel jsem několik Braunů, ale kvůli předraženosti planžet zkusil SilverCrest z Lidlu. Ten bohužel nezvládá tolik mé tvrdé vousy (náhradní planžety za 250,-) Za cenu 700,- ale nebyl vůbec špatný. Remington je má další zkušenost. Pokud má člověk tvrdší vousy, holí si celou tvář a chce snadné a důkladné oholení, oplachování pod vodou a nečekat na nabití a hned moci použít síť, tak mohu vřele doporučit. Já pořídil za 1000,- a planžety včetně nožů momentálně stojí 400-600,- což je méně, než 1000,- za Braun

• , zakoupeno v Eberry.cz

Ještě nebyl použit, bude dárek k Vánocům :-)