Remington XR1330

0 kg

• , zakoupeno v Holime.cz

výhoda

• , zakoupeno v segu.cz

Tato značka je sama o sobě zárukou kvality, Strojek holí zatím velmi krátce, ale spolehlivě

• , zakoupeno v Elektrocentrum.info

• - velmi pěkný holící strojek
    • - dobře se drží, ergonomický
    • - vodotěsný s dobrými přizpůsobivými hlavami
    • - dobře ukazuje, že zbývá málo energie a je potřeba nabíjet
    • - holící strojek holí jen velmi pomalu
    • - oproti žiletkám je slabý, dosti nezabírá vousy
    • - není příliš šetrný k podráždění a poranění pokožky

Holící strojek není dostatečně kvalitní, ovšem jen pokud se týče kvality holení. Ostatní parametry strojku jsou nadprůměrné. Konkurenční nizozemská společnost vyrábí určitě lepší holící strojky. Tento holící strojek se hodí pouze pro uživatele, kteří se holí velmi často a není tak potřeba holit husté a dlouhé vousy, kde nedochází kvůli dlouhé době trvání holení k podráždění kůže.
    Vzhledem k ceně je tento strojek 3x předražený.

Holicí systém
frézičkové
Výkyvná hlava
0 kg

HyperFlex rotační holicí strojek Tento chytrý holicí strojek nabízí 50 minut provozu s lithiovou baterií, pro hladší a pohodlnější oholení. Dále se může pochlubit bezkabelovým použitím a nabíjecím stojánkem pro úplnou flexibilitu. Technologie HyperFlex Ultra přesné frézky „PrecisionUltra“ Přizpůsobivé hlavy „ActiveContour XL“ Duální čepele 100% voděodolný k použití nasucho i na mokro Lithiová baterie Nabíjecí Doba nabíjení 4,5 hodiny Až 50 minut provozu Kontrolka nabíjení / dobití Detailní zastřihovač „ComfortTrim“ Univerzální napětí Nabíjecí stojan Cestovní pouzdro 2 roky záruka

Dokumenty

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Holime.cz

výhoda

• cena,hezký vzhled,dobře padne do ruky, tichý
    • zatím nic

Dnes jsem se s ním holil prvně. Brada a tváře v pohodě,ale krk to byl očistec. A to se holím denně. Je pravda že jsem do ted používal planžetový braun. Zítra to zkusím mokrou cestou,jestli se ale budu moci krku dotknout. V návodu píšou že si musí cca 1 měsíc huba a strojek na sebe zvykat. Koupil jsem ho v akci za 11set a když si na sebe nezvyknem tak zkončí v elektroodpadu. Čas ukáže. Pak už bude hodnocení objektivnější.

• , zakoupeno v segu.cz

• Dobře se drží v ruce
    • Nedá se používat při nabíjení
    • Kontrolka vybití baterie se rozsvítí příliš pozdě
    • Není zrovna extra výkonný
    • Nepraktická a zbytečně velká nabíječka

Hlavní problém tohoto strojku spočívá v tom, že se nedá používat při nabíjení (tj. že se s ním nedá holit, pokud je zapojený v zásuvce) a navíc kontrolka upozorňující na nízký stav baterie se rozsvítí cca 45 sekund před úplným vybitím, (a protože nabití trvá několik hodin) znamená to, že se s ním ani v případě té nejakutnější potřeby prostě neoholíte. Řešení je tedy mít ho neustále zapojený v nabíječce, ale ta je zbytečně velká (a třeba do koupelny na zrcadlo se vám nevejde). Pokud tento strojek srovnám s mým 15 let starým Philipsem, je po všech stránkách (z hlediska praktičnosti, výkonu, čištění atd.) horší. Tento výrobek mě zklamal a ke koupi ho rozhodně nedoporučuji!

• , zakoupeno v Elektrocentrum.info

• - velmi pěkný holící strojek
    • - dobře se drží, ergonomický
    • - vodotěsný s dobrými přizpůsobivými hlavami
    • - dobře ukazuje, že zbývá málo energie a je potřeba nabíjet
    • - holící strojek holí jen velmi pomalu
    • - oproti žiletkám je slabý, dosti nezabírá vousy
    • - není příliš šetrný k podráždění a poranění pokožky

Vzhledem k ceně je tento strojek 3x předražený.

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• Vodotěsný,
    • Dlouhá výdrž na akumulátor,
    • nabíjecí stojánek,
    • solidní provedení.
    • Špatné planžety, oproti Phillipsu asi s tlustšího materiálu.
    • Neoholí mne tak dobře jako Philips.
    • Na každodenní tahání a kousání strojku při holení jsem si nezvykl ani po 5ti měsících.
    • Holení je utrpením.
    • Poputuje do elektroodpadu, protože nemám odvahu ho někomu nabídnout na prodej.

Doposud jsem frézkový Remington neměl a musel jsem si na strojek zvykat a dost mne pálila po oholení pokožka. Na frézky jsem přitom zvyklý. Před tímto strojkem jsem používal bez problémů a obtížného zvykání levného Philipse, kterého jsem dokonce střídal s planžetovým Panasonicem, a vše bylo v pohodě bez podráždění pokožky. Musím se holit každý den a musím bohužel říct, že tento Remington je první strojek, na který jsem si nezvykl okamžitě. Pokud někdo Remingtona měl, tak to asi bude bez problémů, ale radši upozorňuji na to, že je potřeba tomuto strojku dát šanci, což píšou i v návodě (zvykání pokožky až měsíc). Mokré holení jsem zatím moc nezkoušel, ale mělo by být v pohodě. Trochu mne zarazilo, že na strojku není žádné tlačítko na otevření holící hlavy kvůli vyčištění. Jsou tam výstupky za které se zatahá a hlava se lehkým násilím vycvakne. Uvidíme jak dlouho tento mechanizmus vydrží.

Edit.- Bohužel ani po několika měsících jsem si na strojek pořádně nezvykl. Neustále pálí pokožka jako po kopřivách. A někdy mám hlavně na krku po holení úplně rudé fleky. Relativně bezbolestně se dá oholit pouze s gelem. Holení na sucho se stalo utrpením a radši jsem se vrátil ke svému stařičkému Phillipsu s již tupými frézkami, který mne oholí bezbolestněji a lépe než tento krám. Remington už nikdy.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• je tichý,lze omývat ,krásný tvar
    • mám pocit že ho vymýšleli pro malé ruce,je to spíš strojek na cesty

strojek výborný

• , zakoupeno v terdom

• Zboží je skvělé a obchod v naprostém pořádku,děkuji.

Na doporučení kamaráda jsem vybrala strojek pro přítele.