Sencor SMS 3011BL

planžetové
Zastřihovací nástavec
0.11 kg

• , zakoupeno v MALL.CZ

Bral jsem ho vzhledem k ceně a velikosti jako cestovní strojek, ale nedokáže si poradit ani s dvoudenním strništěm, on holí, ale vousy vynechává a i po několikerém přejení jednoho místa nekteré vousy zůstávají, takže velké zklamání, kdyby nestál 99Kč, jsem nas*án, takhle pouze zklamán.

• Koupeno ve slevě za 99,- :D
    • Celkem obstojně holí
    • V balení pouzdro
    • Do hladka to teda trvá

Můj první elektrický strojek.Větší vousy samozřejmě nevezme,ale 2-3 denní strniště myslím v pohodě. Za tu cenu se myslím vyrovná mnohem dražším strojkům. Já jsem mile překvapen, sice to trvá déle, ale je to v pohodě, určitě doporučuji, ještě když je v akci, to pak nekupte:D

Holicí systém
planžetové
Zastřihovací nástavec
0.11 kg

Holicí strojek SMS 3011BL

• Ultrajemný planžetový holicí systém
  • Bezšňůrový provoz na integrovaný nabíjecí akumulátor
  • Ergonomický tvar perfektně padnoucí do dlaně

Ultrajemný planžetový holicí systém
Bezšňůrový provoz na integrovaný nabíjecí akumulátor
Ergonomický tvar perfektně padnoucí do dlaně
Vhodný k cestování díky ergonomické velikosti, USB nabíjení a automatické volbě napětí
V případě plného nabití a každodenním provozu cca 3 minuty, vydrží holicí strojek po dobu 15 dní
Provozní doba: 45 minut
Doba nabíjení: 8 hodin
LED indikátor nabíjení
USB nabíječka - možnost nabíjení i z USB 2.0, 3.0 portu počítače
Hladké holení s minimálním třením
Ultratichý motorek s vysokými otáčkami
Automatická volba napětí 100-240 V
Zámek proti nechtěnému spuštění
Integrovaný NiMH akumulátor
Dodávané příslušenství: cestovní pouzdro, USB nabíječka a čistící kartáček

Délka přívodního kabelu: 58 cm
Rozměry (šířka x hloubka x výška): 61 x 91 x 28 mm