Zelmer SH 2310

Zastřihovací nástavec
0.4 kg
Mokré holení

• , zakoupeno v TEshop

Levný a překonal mé očekávání. Naprosto skvělý, renovované značky strčí do kapsy.

• , zakoupeno v EVA.cz

0.4 kg
Mokré holení

• Typ holicího strojku: planžetový
  • Provedení planžety/frézky: čtyři hlavy
  • Hlava: holící hlava; zastřihovací hlava
  • Zastřihování: ANO
  • Použití a údržba: voděodolný
  • Čistící jednotka: NE
  • Zdroj energie: akumulátorový; síťový 230V
  • Čtyřnásobný holící systém - je unikátní kombinace 3 planžet a integrovaného systému holících břitů
  • Použití pro suché nebo mokré holení
  • Napájení síťovo-akumulatorové
  • Pohyblivá hlava 3D
  • Břity "Sharp Edged Blades" - patentovaný systém laserem ostřených břitů, zastřihuje vousy jedním pohybem
  • Planžeta "Multiway Foil Screen" zastřihuje vousy rostoucí různým směrem

• tichý,dobře holí,dobrá cena
    • zatím nic

strojek má 4 hlavy ,středně těžký,snad budou k dostání náhradní díly

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• oproti hol.strojku Philips nedráždí pokožku na krku-tedy aspoň u mne
    • poloviční náklad pro zakoupení náhradních břitů a planžet
    • spokojenost s kvalitou oholení
    • dá se holit při nabíjení ze sítě
    • snad malinko hlučnější a větší vibrace, ale je to moje první setkání, s tímto systémem holení
    • s týdenním strništěm to bude asi těžký boj, možná i marnost

měl jsem již dva holící strojky od Philipsu a chtěl jsem změnu
    dobrá cena a akceptovatelná ztráta při nespokojenosti
    nemám žádnou zkušenost s Braunem, takže porovnání trochu kulhá, ale jinak jsem celkem spokojen a nelituji koupě

• výklopná hlava
    • jednoduché čištění
    • omyvatelnost pod vodou
    • přijatelná cena náhradních planžet
    • výsuvný zastřihovač
    • hlučnější
    • poměrně hodně vibruje

Mé zkušenosti po půl roce používání:

Výklopná hlava ve 2 osách je pravděpodobně lákadlem tohoto strojku, po holení frézičkovým Phillipsem jsem si hlavu aretoval/blokoval, byl to nezvyk, ale teď jsem za ni již rád.
    Když porovnám holení tohoto strojku a frézičkového Phillipse v podobné cenové relaci, je lepší - oholí více dohladka. Oproti Phillipsu však Zelmer více vrčí a poměrně hodně vibruje. Je to poměrně nepříjemné, ani ne tak při samotném holení, ale ještě chvíli potom cítím vibrace v ruce.
    Nejprve jsem se na strojek byl dívat v kamenné prodejně, zajímal jsem se i o cenu náhradních planžet, je o něco nižší, než u planžetové konkurence.
    Čištění je jednoduché, lehce se odcvakne horní část. Oplachovatelnost pod vodou je další výhodou.

Celkově spokojenost.

• - 3 břity
    • - výklopná hlava
    • - aku provoz
    • - omyvatelný pod vodou
    • - solidní cena náhradních břitů a planžet

Po dlouhé době jsem se rozhodl vrátit zpět k holení strojkem. Dříve jsem měl Brauna a tak jsem původně uvažoval k návratu k této značce, nicméně jsem i pokukoval po strojcích od Philipsu či Panasonicu. Nakonec, abych předešel dlohému přemýšlení a špekulování, jsem si vybral tento a musím říct, že to byla dobrá volba. Strojek je tichounký, nabití trvá cca 1 hodinu. V ruce se drží velice dobře a i postup čištění je velice jednoduchý. Takže z mé strany maximální spokojenost.

• levný
    • kvalitní výrobek
    • lehký
    • tichý chod
    • bezva oholení
    • šetrný k pleti

podobný jsem měl od konkurence, ale tento mě mile překvapil svou kvalitou a vřele doporučuji

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Omyvatelny vodou